Üniversitelerdeki Yazılım Geliştirme ve Lisanslamaları Araştırması
Sayın İlgili;

"Üniversitelerdeki Yazılım Geliştirme ve Lisanslamaları Araştırması" konulu bu çalışma üniversitelerimizin Bilgi İşlem Daire Başkanlıklarına bağlı yazılım ekiplerinde geliştirilen (Öğrenci Bilgi Sistemi, Personel, Bilgi Sistemi, Akademi Bilgi Sistemi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi, Açık Erişim Sistemi vb.) yazılımların geliştirme ortamlarını, bu yazılımların lisanslamalarını ve üniversitelerimizin özgür yazılım ve açık kaynak kod yazılımlarını kullanma, geliştirme, yayınlama durumlarını değerlendirmek amacıyla hazırlanmaktadır. Söz konusu bu çalışma için sizlerin değerli görüşlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ankete vereceğiniz yanıtlar yalnızca bilimsel amaç için kullanılacak olup, hiçbir kişi kurum, isim, unvan vb. zikredilmeyecek ve paylaşılmayacaktır.

Araştırma sonucu ve geri bildirimlerinizde yalnızca demografik bilgiler anonim olarak halka açık olarak yayınlanacaktır. Bu araştırma ve araştırmaya bağlı tüm sonuçlar Creative Commons Atıf-Gayriticari 4.0 Uluslararası Lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by-nc/4.0/deed.tr) ile lisanslanmıştır.

Gösterdiğiniz ilgi, zaman ve vereceğiniz değerli bilgiler için teşekkürlerimizi arz ederim.

Saygılarımla,

Arda Çetin
Beykoz Üniversitesi

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms