Trening Umiejętności DBT Luty 2024 , ONLINE, popomoc.pl

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NA TEN MOMENT JUŻ BRAK MIEJSC. 
OBECNIE ZAPISY PROWADZIMY WYŁĄCZNIE NA LISTĘ REZERWOWĄ

Wypełniając ten formularz zgłaszacie Państwo chęć udziału w grupie treningu umiejętności DBT, grupa rozpoczyna się 

22 lutego 2024  o 8:45
i spotykamy się we czwartki w godzinach 8:45-10:45

=> W pierwszej kolejności prosimy Państwa o podanie adresu e-mail.
=> Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo potwierdzenie zgłoszenia. Jednak czasem wiadomości wpadają do SPAM-u, warto tam spojrzeć.
=>W ciągu 2-3 dni od wypełniania formularza otrzymacie Państwo wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia z informacją o terminie rozmowy wstępnej. A w razie problemów będziemy kontaktować się sms-owo lub telefonicznie.
=> szczegółowe informacje, opis treningu znajdują się na stronie: 
=> wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z przyjęciem do grupy. Warunkiem niezbędnym jest odbycie rozmowy wstępnej, w trakcie której upewnymy się, że nasz trening to adekwatna do potrzeb forma pomocy.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NA TEN MOMENT JUŻ BRAK MIEJSC. 
OBECNIE ZAPISY PROWADZIMY WYŁĄCZNIE NA LISTĘ REZERWOWĄ


Email *
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
Preferowana pora rozmowy wstępnej, proszę o wskazanie przedziałów czasowych (1-2 spośród terminów) kiedy możecie Państwo odbyć rozmowę wstępną (rozmowa potrwa około 30 min). Skontaktujemy się, żeby ustalić dokładny  termin. *
Prosimy o wskazanie preferowanego terminu rozmowy wstępnej. Umówimy się na ZOOM. Przy okazji sprawdzimy czy warunki techniczne umożliwiają Państwu udział w grupie treningu.  Celem rozmowy będzie zadanie przez nas kilku pytań, żeby upewnić się, że ten trening odpowiada na Państwa potrzeby. Zapiszcie sobie Państwo najważniejsze pytania jakie chcecie nam zadać i w miarę możliwości wybierzcie porę rozmowy, która jest najbardziej komfortowa dla Was. 
Rozmowa odbędzie się w trakcie spotkania on-line. Ważne jest abyście mogli Państwo swobodnie rozmawiać (np.: w zamkniętym pokoju)
Required
Zapisuję się na TRENING UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNYCH DBT *
Informacja dotycząca przetważania danych osobowych. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych przez Magdalenę Muracką Tylko oraz Natalię Grzegorzewską - trenerki,  w celu rekrutacji i kontaktu w sprawie treningu UMIEJĘTNOŚCI DBT. Administratorem danych jest Magdalena Muracka-Tylko prowadząca działalność gospodarczą NiP:524-239-31-06 Kontakt z Administratorem danych:  gabinet@popomoc.pl Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia treningu tj.:  do 31 lipca 2021. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Państwa praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj.: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
Akceptuję regulamin treningu *
Pełny regulamin zamieszczony jest na stronie www treningu:  https://popomoc.pl/psychoterapia/trening-dbt-marzec-2023-online
Dziękujemy za zgłoszenie! Powinno przyjść do Państwa automatyczne potwierdzenie wypełnienia tego formularza. Czasem jednak potwierdzenia wpadają do spamu. My skontaktujemy się z Państwem w ciągu kilku dni!

Pozdrawiamy
Magdalena i Natalia
Nie zapomnij kliknąć "Prześlij" "Submit"albo "Wyślij"
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy