WIDZIALNA ŁAPA. Zostań wolontariuszem na czas pandemii
Masz możliwość pomocy w opiece nad zwierzętami osobom, które uziemiła kwarantanna lub które, ze względu na niezależne od nich okoliczności (choroby, obniżoną odporność), nie mogą wyprowadzać swoich psów na spacer? Jesteś w dobrym miejscu!

Jako Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, którego misją jest ratowanie zwierząt, postanowiliśmy stworzyć bazę wolontariuszy i koordynować pomoc według różnych rejonów Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Jednocześnie postaramy się dotrzeć do osób, które faktycznie pomocy potrzebują - w internecie, u weterynarzy i w materiałach drukowanych (do samodzielnego druku i rozwieszania np. na klatkach schodowych) udostępnimy specjalny numer alarmowy, na który będzie można zadzwonić i zgłosić nagłą sytuację. Jesteśmy częścią grupy WIDZIALNA RĘKA - WROCŁAW.

APELUJEMY: NIE ZOSTAWIAJMY ZWIERZĄT W POTRZEBIE!

WAŻNE!

> Psy przekazujemy na spacer z zachowaniem względów bezpieczeństwa, by uniknąć kontaktu z osobą potencjalnie zarażoną:
- Odbieramy i zostawiamy psa na klatce lub w bezpiecznym miejscu przed domem przywiązanego smyczą do klamki.
- Przy kontakcie z psem na spacerze stosujemy rękawiczki.
- Nie zbliżamy twarzy do pyska zwierzęcia, nie tulimy go, nie całujemy.
- Przed i po spacerze myjemy i odkażamy ręce.

> Przekazanie zwierząt do dt musi odbyć się przy zachowaniu niezbędnych zaleceń higienicznych (rękawiczki, maski, kąpiel psa przed przekazaniem do domu tymczasowego) - służymy pomocą w tym zakresie, skoordynujemy ewentualny transport.


Sam potrzebujesz pomocy w opiece nad zwierzęciem?
Zadzwoń (w godzinach 14:00-20:00) lub napisz SMS: 690-298-444
Mail: widzialnalapa.ekostraz@gmail.com

Dołącz do grupy WIDZIALNA ŁAPA - WROCŁAW: https://www.facebook.com/groups/1261968554002453/ 

---

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, ul. Spółdzielcza 13/4, 51-662 Wrocław, KRS: 0000352569, NIP: 8982173604, REGON: 021214549. Dane osobowe przetwarzane będą w celu koordynacji akcji Ekostraż - Widzialna Łapa i nie będą udostępniane osobom trzecim. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia akcji. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
E-mail *
Numer telefonu *
Nazwa / link do profilu na Facebooku (łatwiej będzie się skontaktować ;))
Mogę pomóc w: *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy