Formularz zamówienia bezpłatnych podręczników TEXTO i EN ACTION wyd. Hachette FLE
Oferta promocyjna skierowana do Nauczycieli języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych ważna od 1 marca do 31 maja 2019 r. lub do wyczerpania puli egzemplarzy okazowych.
Email address *
Proszę o przesłanie zestawu okazowego: *
ADRES DO WYSYŁKI
Imię i nazwisko: *
Your answer
Nazwa szkoły: *
Your answer
Ulica i numer budynku: *
Your answer
Kod pocztowy: *
Your answer
Miejscowość: *
Your answer
Nr tel.: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
PODRĘCZNIKI
W roku szk. 2018/19 korzystam z podręcznika:
Your answer
Uwagi:
Your answer
Hachette FLE
Administratorem danych osobowych jest Platforma Dystrybucyjna EDU KSIĄŻKA sp. z o.o. - importer i dystrybutor Hachette FLE w Polsce z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 15/17, 01-217 Warszawa.

Oświadczam, że moje dane osobowe są prawdziwe i przekazuje je dobrowolnie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu przez Platformę Dystrybucyjną EDU-KSIĄŻKA Sp. z o.o. oraz Hachette FLE, w celach marketingowych polegających na informowaniu mnie drogą mailową o nowych publikacjach i konferencjach metodycznych oraz usług związanych z dostarczeniem naszych produktów.

Dane będą przechowywane do chwili wycofania zgody lub wystąpienia przesłanek kończących przetwarzanie danych (np. zaprzestanie działalności gospodarczej przez Administratora).

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, zaś Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

www.hachettefle.pl

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service