Přihláška na 1. webinář z cyklu CAVY VET- nemoci kůže morčat
Cyklem webinářů vás provede MVDr. Dagmar Vršková, Ph.D., soukromá veterinární lékařka s ordinací zaměřenou na nemoci drobných savců, která se zároveň již 18 let věnuje chovu morčat plemene anglický crested a hladké ve světlé řadě.
V 1. dílu cyklu webinářů z oblasti veterinární prevence se budeme zabývat nemocemi kůže morčat. Nejprve se krátce seznámíme se stavbou a funkcí kůže u morčete, po té se zaměříme na příčiny vzniku, příznaky, diagnostiku, léčbu a hlavně prevenci nejčastějších kožních onemocnění. Podrobněji se podíváme na zevní parazity, kožní plíseň, zánět pysků, nadměrné šupinatění nebo kožní nádorky. Na závěr vás bude čekat několik ukázkových příkladů přímo z praxe.

Příspěvky na webinář:
člen SOCHM 100,- Kč
nečlen SOCHM 200,- Kč
MCH jehož zákonný zástupce je členem  SOCHM a účastní se webináře 0,-Kč

Platba se provádí na číslo účtu organizace: 135300369/0800, vs 3331, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení včetně případných MCH.

Webinář proběhne v Teams.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. webinář z cyklu CAVY VET- nemoci kůže morčat
člen SO chovatelů morčat 100,- Kč do 7. 2. 2022,  nečlen SO chovatelů morčat 100,- Kč do 7. 2. 2022, MCH jehož zákonný zástupce je členem  SOCHM a účastní se webináře 0,-Kč.
Email, na který bude zaslán po úhradě poplatku odkaz na přihlášení. *
Příjmení *
Jméno
Mladý chovatel včetně roku nar. 2004 *
Členství ve Specializované organizaci chovatelů morčat *
Závazně se přihlašuji na webinář  a souhlasím s výší poplatku. Souhlasím s tím, že odkaz na webinář mi bude zaslán na e-mail, který  jsem zde uvedl(a) a přihlásím se svým jménem a příjmením. Mladí chovatelé, členové SOCHM jsou osvobozeni od platby příspěvku za webinář za předpokladu, že členem SOCHM je jejich zákonný zástupce a účastní se webináře. Přihlášku prosím vyplňte i za ně. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy