Презентація незалежних коміксів на Kyiv Comic Con 2020
Презентація незалежних коміксів — спеціальний захід на фестивалі Kyiv Comic Con, де автори демонструють свої нові незалежні комікси, спілкуються з аудиторією і фанатами, а також розповідають про плани. Якщо ви хочете взяти участь в презентації незалежних коміксів — будь ласка, прочитайте правила участі і заповніть цю форму.

 Правила та умови участі.
1. Для участі в презентації незалежних коміксів необхідно подати заявку до 7 травня включно.
2. Учасники зобов'язані дотримуватися правил участі в презентації незалежних коміксів і загальних правил заходу. Ознайомитися з правилами можна на сайті (http://comiccon.kiev.ua/pravila/).
3. Учасник презентації незалежних коміксів отримує аудиторію і обладнання. Учасник також отримує пакет реклами та інформаційної підтримки на наших медіаресурсах.
4. Учасник презентації незалежних коміксів презентує свою роботу під час загальної, об'єднаної події з іншими учасникам програми, строго за розкладом. Учасник зобов'язаний дотримуватися зазначених часових рамок, після чого зобов'язаний поступитися місцем наступному учаснику.
5. Учасник презентації незалежних коміксів не може продавати будь-які товари або пропонувати їх відвідувачам, навіть якщо вони мають пряме відношення до презентації твору. Але дозволяється реклама, наприклад, посилання на місце або платформу, на якій можна придбати цей комікс.
6. Участь у презентації незалежних коміксів не підлягає додатковій оплаті, але учасники повинні забезпечити собі і своєму супроводу вхідну перепустку на фестиваль на загальних підставах.
7. Презентований комікс може бути будь-якого формату, на будь-якому носії (наприклад, паперове видання, цифрове видання). Це може бути як комікс, який вже надійшов у продаж або розповсюдження, так і комікс, що готується до випуску. Презентований комікс, який ще не опублікували, повинен перебувати в розробці вже деякий час. Мають бути готові основні герої, концепція, сюжет, скетчі сцен. Заявки на презентацію тільки ідеї коміксів — без матеріалів, які доводять реальний робочий процес створення коміксу — будуть відхилені.
8. Подані комікси не повинні містити образ релігійних або етнічних почуттів відвідувачів та іншим чином порушувати чинне законодавство України.
9. Адміністрація залишає за собою право відхилити заявку учасника без пояснення причин.
10. Адміністрація залишає за собою право вносити правки в поточні правила без додаткових оголошень.
11. Учасники самі несуть відповідальність за достовірність і правдивість наданої інформації, а також самостійно відповідають за дотримання прав будь-яких третіх сторін під час участі в презентації незалежних коміксів.

Заповнюючи цю анкету, будь ласка, приділіть особливу увагу опису творчих досягнень вашої студії або колективу авторів.

Якщо хочете мати можливість внести правки в заповнену вами форму — переконайтеся, що ви зберегли посилання, яке отримаєте після заповнення форми.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва колективу або ім'я автора / авторів
Прізвище відповідальної особи (українською) *
Ім'я відповідальної особи (українською) *
Чи демонструвався комікс (цілком або частково) на публічних заходах? Якщо так — на яких? *
Матеріали презентації або демо/арти вашого коміксу. *
Увага! Роботи повинні перебувати у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Творча біографія колективу або авторів українською — приблизно 500 знаків. *
Не рекламний текст, а коротко і по суті: коли розпочата професійна діяльність, яка специфіка, які досягнення.
Текст анонсу українською мовою — невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків. *
Текст анонсу російською мовою — невеликий розмір. Приблизно 1500 знаків.
Картинка анонсу (1024х1024 або наближеного розміру). *
Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Картинка для програми сайту (1024х1024 або наближеного розміру) із зображенням фотографії учасника. *
Увага! Картинки повинні знаходитися у відкритому доступі і не вимагати реєстрації. Будь ласка, користуйтеся сервісом скорочення посилань https://bitly.com/
Технічні засоби, необхідні для проведення участі
Ваш email *
Ваш контактний телефон *
Посилання на FB сторінку
Посилання на ваш сайт або сторінку, яке буде розміщене на сайті фестивалю *
Посилання на VK сторінку (не обов'язково)
З правилами фестивалю і презентації незалежних коміксів ознайомлені і приймаємо їх *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy