HHK 2019 - FORMULARZ MEDIALNY
Kempowa osiemnastka, czyli kolejna edycja festiwalu z atmosferą zbliża się wielkimi krokami! Od lat jedną z najmocniejszych stron HHK byliście Wy, prawdziwi Kempowicze, którzy swoją zajawką, pasją i pozytywnym nastawieniem nakręcaliście ten Festiwal. To dzięki Wam kempowe słoneczko co roku wschodzi nad Hradec Kralove i pozwala tysiącom ludzi spędzać kilka dni w atmosferze wielkiego święta hip-hopu!

Tym razem postanowiliśmy dać Wam jeszcze większe pole do popisu, a przy okazji poprosić Was o wsparcie naszych działań medialnych. Jeśli uważasz, ze swoimi działaniami jesteś w stanie przekazać Kempowe wieści osobom, które nie znają jeszcze naszej imprezy lub masz inne, kreatywne pomysły na promowanie Festiwalu z Atmosferą wśród Polaków, to właśnie z Tobą chcemy współpracować! W zamian za fajne działania oferujemy akredytacje prasowe, dające darmowy wlot na Festiwal oraz za kempowe kulisy i pełne wsparcie w pracy.

Nie musisz być profesjonalnym dziennikarzem, posiadać drogiego sprzętu czy wieloletniego doświadczenia w mediach. Dla nas liczy się przede wszystkim szczera i autentyczna zajawka i chęć robienia dobrych rzeczy!

Poniższy formularz pozwoli nam lepiej poznać Twoją osobę i plany jakie masz na naszą współpracę. Poświęć chwilę na wypełnienie go i poczekaj, a odezwiemy się do Ciebie niebawem!

Zgłoszenia zbieramy do końca kwietnia.

Pamiętaj - wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji. Wejściówki przyznawane są po indywidualnych ustaleniach dotyczących współpracy oraz na podstawie przeprowadzonych działań promocyjnych.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Joytown.