Přihláška na workshop JUMP IT 15. 10. 2022
Ahoj skokane/skokanko,
vítej při vyplňování přihlášky na říjnový workshop, jsme rády, že se po prázdninách zase uvidíme a společně si zaskáčeme a naučíš se něco nového. :) Workshop je primárně určen pro začátečníky a mírně pokročilé skokany. Společně se budeme věnovat hlavně základům skákání, správné technice, odstranění špatných stereotypů, budeme pracovat s různými rytmy a tempem a učit se nové základní triky. Chceme, aby ses naučil/a něco nového a posunul/a ses v tom, co Tě baví. Pokud máš tedy nějaké přání, co by ses chtěl/a naučit, dozvědět nebo na čem bys chtěl/a zapracovat, dej nám to vědět už tady v přihlášce, ať to můžeme zahrnout do náplně workshopu. Pomůžeš nám tak vytvořit program na míru všem účastníkům.

Důležité informace:
- workshop proběhne od 10.00 do 13:00 hod
- délka workshopu je 3 hodiny (neboj, nebudeme skákat v kuse, bude dost času i na odpočinek, protože víme, jak je skákání náročné)
- workshop je primárně pro dospělé, ale přihlásit se mohou i děti mladší 18-ti let, ale jen v doprovodu dospělé osoby (dospělák nemusí skákat, ale musí být na místě po dobu konání workshopu)
-  cena workshopu je 900 Kč (podrobnější info k platbě najdeš na konci přihlášky), cena pro děti je nižší (pro více info napiš)

Od nových triků a dovedností Tě dělí už jen krůček a to vyplnění přihlášky na workshop (jedna přihláška = jeden skokan/ka), tak hurá do toho! :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon (př. 603 603 603) *
Email *
Na jaké úrovni skáčeš? (příklady v závorce jsou jen orientační a pro naši lepší přípravu) *
Co by ses chtěl/a na workshopu naučit? *
Pokud je něco dalšího, co bys nám chtěl sdělit, tak nám to napiš zde:
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy