Групові заняття з управління стресом

Вагомі зміни в житті людини можуть негативно впливати на різні сфери її діяльності та викликати стрес. Ми всі відчуваємо стрес практично кожен день, але наслідками його тривалої дії можуть бути проблеми зі здоров'ям, погіршення пам'яті, уповільнення мислення, складність зосередитися, нав'язливі негативні думки, пригнічений настрій, тривога, страх, гнів...

Ціль цих занять - допомогти вам адаптуватися до нової ситуації, навчитися краще керувати стресом та відчути, що ви не самотні у своїй проблемі.
Заняття проходять у підтримуючій атмосфері інших українців, які стикаються з тими ж труднощами, що й ви. Разом ви будете вчитися знаходити для себе позитивні заняття, розвивати навички корисного мислення, управляти своїми емоційними реакціями та відновлювати здорові соціальні зв'язки.
Група є повністю конфіденційною.

❗️ Зверніть увагу, що у Вільнюсі є можливість приходити на тренінг самому і приводити займатися дитину (8+ років) на ту ж годину. Поки ви будете на тренінгу, ваша дитина разом з однолітками займатиметься з дитячим психологом. Зазвичай такі групи проходять по суботах о 10:00. Якщо ця опція вас зацікавила, будь ласка, дайте ствердну відповідь на останнє питання анкети.

Заняття безкоштовні

Тривалість - 1,5-2 год

Кількість - 8-10 занять

Заняття будуть проводитися в приміщеннях Червоного Хреста

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я *
Прізвище *
Місто для групових зустрічей *
Зручний час для групових зустрічей (тут наведено лише орієнтовні години, про точний день і час вас повідомить психолог із вашого міста) *
Чи ви могли б займатися онлайн? *
Kонтактний телефон *
Електронна пошта *
Я маю дитину 8+ років і хочу, щоб вона теж займалася в групі однолітків
Clear selection
Увага!
Натискаючи на кнопку "Pateikti", Ви підтверджуєте, що добровільно надаєте правильні персональні дані та даєте згоду на обробку наданих персональних даних з метою інформування Вас та/або надання Вам послуг. Надані дані будуть оброблятися тільки Литовським Червоним Хрестом і не будуть передаватися третім особам. 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy