Registracija (Ekspresyvus rašymas 11 26)

ZOOM nuorodą atsiųsime dieną prieš renginį jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.
Jungsimės per Zoom.
Turėkite popieriaus ir rašymo priemonę.

Žmogaus galvoje kasdien apsilanko tūkstančiai minčių: mes džiaugiamės, liūdime, nerimaujame, pykstame, svarstome, planuojame ar abejojame… Nenuostabu, kad kartais tokiame sraute pasiklystame.
Susigaudyti savo mintyse ir jausmuose gali padėti ekspresyvusis rašymas. Pasitelkdamas šį metodą žmogus gali perorganizuoti mintis ir jausmus apie sunkius išgyvenimus,pakeisti požiūrį į savo problemą, įsisąmoninti patirtį, išveikti nemalonius jausmus.
Tad prisijunk prie paskaitos lapkričio 26 d., 19 val. ir sužinok daugiau apie tai, kaip paprastas rašiklis ir baltas popieriaus lapas gali padėti susigrąžinti vidinę pusiausvyrą ir teigiamas mintis.

Užsiėmimą ves sveikatos psichologė, lektorė Laura Alčiauskaitė.
Nepamiršk rašiklio ir popieriaus lapo!

Būtina registracija
Sveikatos psichologė, lektorė Laura Alčiauskaitė, jau daugiau nei dešimtį metų atliekanti tyrimus negalios psichologijos srityje, vedanti psichologinius užsiėmimus negalią turintiems vaikams ir jaunimui, žmogaus teisių aktyvistė.

Projektą Aktyvūs ginkūniečiai vykdo
Ginkūnų bendruomenė ir LPF Dinozauras. projekto veiklas iš dalies remia Šiaulių rajono savivaldybė ir LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Kontaktinė informacija renkama nekomerciniais tikslais. Nurodytu el. pašto adresu dalyviams bus siunčiamas prisijungimo adresas. Paprašius dalyvių sąrašas gali būti pateiktas Šiaulių rajono savivaldybei, nes buvo skirtas dalinis finansavimas.


Vardas, pavardės trys pirmos raidės *
Elektroninio pašto adresas (Kontaktinė informacija renkama nekomerciniais tikslais. Nurodytu el. pašto adresu dalyviams bus siunčiamas prisijungimo adresas)
Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų įtraukti į renginio dalyvių sąrašą ir naudojami tik komunikacijai su organizatoriais * *
Sutinku, kad nurodytu el paštu būčiau informuotas apie kitus renginius *
Clear selection
Jūsų pastebėjimai ir pasiūlymai
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy