Yarının Liderleri Gençlerle Spor Alanında Politika Reformları Projesi 81 İl Bölge Toplantı Başvuru Formu
2018-1-TR01-KA347-057549 numaralı "Yarının Liderleri Gençlerle Spor Alanında Politika Reformları" Projesi, T.C. Dışişleri Balanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından Erasmus+ "KA347 Yapılandırılmış Diyalog: Gençler ve Politika Yapıcılar Arasında Diyalog" Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır.

Proje Koordinatörü: Genç Girişim Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

Proje ortakları; İstanbul Valiliği, Hacettepe Üniversitesi, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı Ordu Gençlik Merkezi

Projenin amacı “ulusal spor politika önerilerinin oluşturulması” nı sağlamak adına politika yapıcılar ve uzmanlar ile gençleri bir araya getirmektir. Ülkemizde var olan spor politikaları sorununun aşılabilmesi ve olabilecek sorunların engellenebilmesi için, politik/karar alıcı kuruluşlar ve toplum düzeyinde neler yapılabileceğini konuşmak ve tartışmak üzere bölgesel toplantılar düzenlenecektir. Toplantılar sonucu elde edilen çıktılar, ulusal zirvede sunularak ulusal gençlik politikasının geliştirilmesine katkı sağlanacaktır. Projenin hedefleri ise başta gençler olmak üzere tüm paydaşların spor politikalarına aktif katılımının sağlanması ile geleceği inşa edecek genç bireylerin istekleri doğrultusunda spor politikalarının şekillenmesine imkan sağlamaktır.

Proje kapsamında spor politikaları hakkında bilgilendirme oturumları, atölye çalışmaları, yuvarlak masa toplantıları ile tartışmalar gibi faaliyetlerden oluşan 3 gün sürecek “bölgesel toplantı”düzenlenecektir.

Katılımcı Profili
– Yaşadığı ilde sivil toplum çalışmalarında aktif yer alan
– 18-30 Yaş arasında
– Toplantıya bir sivil toplum kuruluşunu, resmi/resmi olmayan gençlik grubu, öğrenci kulübü, gençlik kuruluşu, meslek odalarının gençlik temsilcisi vb. temsilen katılabilecek
-Sporla ilgilenen,
– Bölgesel toplantıların ardından temsil ettiği ilde yaygınlaştırma çalışmaları yapabilecek
– Proje için sosyal medyadan yürütülecek kampanyaya destek verebilecek
– Yaratıcı ve bu projeye katılma/uygulama konusunda motivasyonu yüksek
UYARILAR:
Projeye başvuracak katılımcılar; bölgesel toplantılarda alacakları eğitimler doğrultusunda temsil ettikleri kurum içerisinde ve o kurumların desteği ile kendi yerellerinde proje kapsamında oluşacak kampanyanın yaygınlaştırılması ve yürütülmesinden sorumlu olacaktır.
* Başvurusu kabul edilen bazı katılımcılar daha sonraki tarihte yapılacak olan ulusal zirveye seçilecektir. Ulusal zirve 22-24 Şubat 2019′ de gerçekleşecektir.
* Başvuru formunda yazdığınız tüm bilgiler gizli tutulacaktır. Katılım durumunuz, sorulara verdiğiniz yanıtlar çerçevesinde değerlendirilecektir.
* Başvuracak adayların bireysel başvuruları kabul edilmeyecek olup, resmi/resmi olmayan gençlik grubu, öğrenci kulübü, gençlik kuruluşu, meslek odalarının gençlik temsilcisi vb. Sivil Toplum Örgütleri’nden katılım göstermeleri gerekmektedir.

Başvuru koşulu: 18-30 yaş arasında olmak
Son başvuru tarihi: 17.12.2018, saat 12.00’e kadardır..
Başvuru sonuçlarının ilanı: 31.12.2018
Sonuç ilan sayfaları: https://www.facebook.com/ankarayounginitative/ ve ortak kurumların web adresleri (seçilen katılımcılara ayrıca telefonla bilgilendirme yapılacaktır)
Toplantı Tarihi: 1-3 Şubat 2019, Ankara

Toplantıya seçilenlerin Konaklama (3 öğün yemek) ve Ulaşım Masrafları proje kapsamında karşılanacaktır.

Tanınma: Tam katılım sağlayan tüm katılımcılara proje ortakları adına ve proje kapsamında (Youthpass) katılım belgesi verilecektir.

*Toplantı detayları seçilen katılımcılar ile daha sonra paylaşılacaktır.


Eğitim Tarihi ;
01-03 ŞUBAT 2019
Eğitim İli : ANKARA

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:
Berke SAKA
Proje Koordinatörü
Genç Girişim Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
+90541 2215142

İletişim Bilgisi 2:
Fatma EROĞLAN
İstanbul Valiliği
Proje Koodinatörü
fatmaeroglan@gmail.com
+905330855909

İletişim Bilgisi 3:
Ayda KARACA
Hacettepe Üniversitesi
Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı
ayda@hacettepe.edu.tr
+903122977167

İletişim Bilgisi 4:
Zehra ATEŞ
Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Proje Koodinatörü
zehrates@yahoo.com
+905432240600

İletişim Bilgisi 5:
Caner BAYRAK
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ordu Gençlik Merkezi
Gençlik Lideri ve proje yönetimi
cnrbyrk@hotmail.com
+905334239879


Email address *
Adınız Soyadınız *
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
E-posta adresi *
Telefon *
Size Ulaşamadığımız Durumlarda Ulaşabileceğimiz Kişi Adı Soyadı Telefon Bilgileri *
Eğitim Durumu *
Kurum Türü *
Kurum/ Kuruluş/Stk Vb. Adı *
Şahsi Başvurularda herhangi bir kuruma üye değilim yazınız
Yaşadığınız Şehir *
81 ilden geliş gidiş şeklinde ulaşım masrafları ödenmektedir. Geliş ve dönüşlerin bu illerden hangisinden geliniyorsa aynı ilden dönüş yapılmaması durumunda ulaşım ücretleri ödenmeyecektir.
Required
Daha Önce Yaygın Öğrenim Teknikleri Verilen Bir Eğitime Katıldınız mı? Katıldıysanız Açıklayınız? *
Spor Alanında Politika Reformları Hakkında Bilginiz Var Mı? Varsa Açıklayınız? *
Spor Alanında Politika Reformları ile uyguladığınız/Paydaşı Olduğunuz/Gönüllü Çalışmalar Var mı? Varsa Açıklayınız ? *
Daha önce gönüllü olarak herhangi bir projede yer aldınız mı? Yer Aldıysanız Projeniz İle ilgili Bilgi veriniz? *
Bu eğitimin öğrenme çıktılarını nasıl kullanmayı planlıyorsunuz *
Daha Önce Erasmus+ Projelerine Katıldınız mı ? *
Required
Bu projeden nasıl haberdar oldunuz? *
Bu projeye neden katılmak istiyorsunuz? *
Herhangi bir özel ihtiyacınız var mı?
Engel, Sağlık problemleri, vejeteryan vb...
Genç Girişim Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği nin koordinatörlüğünde İstanbul Valiliği, Hacettepe Üniversitesi, Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ordu Gençlik Merkezi Tarafından Yürütülen "Yarının Liderleri Gençlerle Spor Alanında Politika Reformları-"Projesi ; T.C.DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI AB EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI TÜRKİYE ULUSAL AJANSI Erasmus+ KA347 - Yapılandırılmış Diyalog: Gençler ve Politika Yapıcılar Arasında Diyalog" Programı kapsamında 2018-1-TR01-KA347-057549 Nolu proje ile desteklendiğini, eğitimin programına tam katılım sağlayacağımı aksi takdirde yol ve konaklama masraflarımın ödenmeyeceğini, projede ki tüm oturumlara tam katılacağımı, geliş ve gidiş saatlerimi eğitimin tarihlerine göre organize edeceğimi aksi takdirde yolculuk masraflarımın ödenmeyeceğini, yolculuk kapsamında ki biletlerimi eksiksiz olarak teslim edeceğimi aksi takdirde ödeme talep etmeyeceğimi, görünürlük için sosyal medyayı aktif olarak kullanacağımı, fotoğraflarımın projelerinin görünürlük, yaygınlaştırma çalışmalarında tamamının kullanılmasını kabul ettiğimi, Genç Girişim Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ile irtibata geçeceğimi, projeye 81 ilden bir tanesinden geldiğimi ve bu ile geri döneceğimi aksi takdirde ulaşım masraflarımı talep etmeyeceğimi, konaklamanın üç kişilik odalarda olacağını ve daha az kişi kalmak istediğimde farkın kendim tarafından ödeneceğini ve konaklama, yemek ile ilgili koşulları peşinen kabul ettiğimi taahhüt ederim... *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service