Μεταξύ των συνεπειών της κλιματικής αλλαγής, η άνοδος της στάθμης της θάλασσας είναι ίσως η λιγότερο γνωστή. Θα θέλαμε να μάθουμε τι γνωρίζετε για την άνοδο της στάθμης της θάλασσας και πώς νομίζετε ότι θα ήταν δυνατό να αντιμετωπιστεί. Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και θα χρειαστεί μόνο 5 λεπτά από το χρόνο σας για να το συμπληρώσετε. Παρακαλώ, βοηθήστε στην έρευνά μας.
Όλες οι πληροφορίες που παρέχετε θα αποθηκευτούν με ασφάλεια κατά τη διάρκεια του έργου SAVEMEDCOASTS-2 (
https://www.savemedcoasts2.eu/index.php/en/) και δεν θα μοιραστούν με τρίτους (όπως απαιτείται από τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Δεδομένων της Ευρωπαϊκής Ένωσης, GDPR της ΕΕ). Οι απαντήσεις σας θα χρησιμοποιηθούν για επιστημονικές δημοσιεύσεις όπου η ταυτότητα του ερωτώμενου θα παραμείνει κρυμμένη.