Реєстрація на вебінар "Відновлення житла та інфраструктури: виклики та можливості"
Протягом зустрічі ми плануємо познайомити існуючі ініціативи, поділитися отриманими результатами та краще зрозуміти, які виклики й проблеми є в цій сфері, які моделі фінансової підтримки та залучення коштів існують та які вже використовуються діючими ініціативами, які механізми на державному рівні вже запроваджені або плануються, та як можна їх категоризувати.

Також ми плануємо дізнатися більше про очікування іноземних партнерів, фондів та приватних осіб від потенційної співпраці й реалізації спільних проєктів з локальними компаніями та ініціативами. Додатково ми обговоримо можливості залучення фінансування для відбудовників.

Програма "максимум" обговорити базовий маппінг державних установ, які відповідають за відбудову та дізнатися більше про наявні документи, законодавчі акти та розпорядження, що регулюють питання компенсацій та процесу відбудови. Усе це допоможе покращити співпрацю між організаціями та бізнесами, що займаються відновленням житла та інфраструктури в існуючих умовах.

Заповнення цієї форми є також реєстрацією на вебінар присвячений темі. Дані з цієї форми можуть бути використані у процесі дослідження галузі, але жодні персональні дані оприлюднено не буде.

Ініціатори онлайн-заходу:

💙 Ukrainian Social Venture Fund  — це перший в Україні соціальний венчурний фонд. Його створено для інвестування та підтримки соціальних підприємств, бізнес-моделі яких базуються на досягненні соціальних, екологічних та економічних змін.

💛 Newkraine Foundation — це перша в Україні благодійна платформа, що об'єднує класичну та венчурну філантропію заради відродження України.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва ініціативи\організації *
Посилання на наявні профілі ініціативи в соціальних мережах (FB, Linkedin, Instagram, Twitter, etc)
*
Вебсайт ініціативи\організації
*
 ПІБ контактної особи
*
Електрона адреса організаціїї або контактної особи
Номер телефону
*
Коротко опишіть вашу діяльність 
*
Коротко опишіть ваші результати діяльності за останній рік (скільки побудовано, відновлено, відремонтовано, або інші показники, які ілюструють вашу діяльність)
*
Яку модель фінансування використовуєте для реалізації (варіант на вибір) самофінансування
*
Чи ваша ініціатива зареєстрована
*
Скільки людей задіяно у ваших заходах
*
Додаткова інформація, яка допоможе більше дізнатися про вашу діяльність
Відправивши цю форму ви погоджуєтесь на обробку персональних даних, що проводиться виключно організаторами вебінару. Ми не передаємо ваші персональні дані стороннім особам.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of SILab Ukraine. Report Abuse