AstroWczasy - formularz rezerwacyjny - sierpień 2023
Przychodzi czas na kolejne dwunaste już AstroWczasy i tym razem wracamy do Zwardonia na cały tydzień.

Zwardoń to miejscowość leżąca w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Rajcza, pomiędzy trzema przełęczami – Przysłop, Zwardońską i Graniczne w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, tuż przy granicy ze Słowacją.
To doskonałe miejsce dla wypoczynku i uprawiania turystyki pieszej. Co dla nas bardzo ważne, oznacza się wyjątkowo dobrej jakości niebem. Ośrodek, w którym się zakwaterujemy, nie leży w centrum, lecz na obrzeżach, na granicy z Lalikami, u stóp Rachowca, miejsca doskonale znanemu każdemu miłośnikowi zimowych sportów.

Ośrodek, który zajmujemy to wolnostojący dom z basenem i boiskiem. Pobyt organizowany z noclegami w pokojach 3-4-osobowych z łazienkami (głównie 2-3-osobowe). Zawsze pościel, wyżywienie w stołówce ośrodka (śniadania i obiadokolacje), dostęp do gorących napojów podczas trwania prelekcji (kawa, herbata), dostęp do internetu w ośrodku Wi-Fi, identyfikator, bezpłatny dostęp do zasilania na zewnątrz, bezpłatny parking, możliwość korzystania z basenu.
Osoby podróżujące rodzinnie kwaterowane są w jednym pokoju, niezależnie od tego, ile miejsc pozostanie. Osoby jadące indywidualnie kwaterowane są w większych pokojach.

Oferujemy: możliwość spotkania się w grupie miłośników astronomii o wspólnej pasji, uczestnictwo w organizowanych prelekcjach i obserwacjach astronomicznych pod okiem doświadczonych miłośników astronomii. W ośrodku przebywamy sami. Nie ma możliwości, aby w tym czasie przebywały na terenie ośrodka inne “obce” osoby czy grupy. Sprzęt można bezpiecznie zostawiać na stanowisku obserwacyjnym lub przenosić do korytarza.

Miejsce: Zwardoń (ośrodek "u Wilczka"), Rachowiec 175A, 34-373 Zwardoń.

Data: 13-20 sierpnia 2023 (niedziela-niedziela)

Koszt pobytu: wynosi: 840 zł./os (pobyt, z wyżywieniem*)

Uwaga:

  • nie ma możliwości rezerwacji miejsca w ośrodku na własną rękę w terminie naszego pobytu;
  • nie ma możliwości rezerwacji przed 13 sierpnia, ze względu na pobyt innej grupy;
  • gospodarz nie przyjmuje żadnych rezerwacji i wpłat za pobyt;
  • nie ma możliwości rezygnacji z żadnych posiłków (jest wybór natomiast do jego typu normalny/wege/inne);
  • opłata obejmuje opłatę za: nocleg, wyżywienie według planu, wynajem sali, sprzątanie, dostęp do zasilania, dostęp do sprzętu obserwacyjnego, opłatę za gorące napoje/lub/oraz przekąski podczas prelekcji;

Uwaga: Zabrania się zabierania ze sobą zwierząt. *) wyżywienie obejmuje śniadania oraz obiadokolacje lub kolacje (popołudniowe posiłki na zmianę, raz kolacja, raz obiadokolacja)

Organizator: AstroCD

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Układ ośrodka "u Wilczka"
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy