2.15 Termomodernizacja Budynków Jednorodzinnych – Zachodniopomorski Program Antysmogowy
Informację dotyczące programu:

Ankieta dotycząca wykonania częściowej lub pełnej termomodernizacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z wymianą dotychczasowego źródła ciepła opartego o spalanie węgla (piece/kotły węglowe) na niskoemisyjne na terenie Gminy Choszczno.

Osoby fizyczne zainteresowane przystąpieniem do projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa II – Gospodarka niskoemisyjna, Działanie 2.15 – Termomodernizacja budynków jednorodzinnych – Zachodniopomorski Program Antysmogowy, którego beneficjentem będzie Gmina Choszczno, w przypadku otrzymania przez Gminę dofinansowania będą mogły otrzymać wsparcie w wysokości 25 000 zł na częściową modernizację budynku jednorodzinnego lub 50 000 zł na pełną modernizację budynku jednorodzinnego wraz z wymianą istniejącego źródła ciepła opartego o spalanie węgla (wysokość wsparcia określona w regulaminie naboru wniosków do Działania 2.15 – Termomodernizacja budynków jednorodzinnych – Zachodniopomorski Program Antysmogowy przez IZ RPO WZ).

Niniejsza ankieta nie jest wnioskiem o dofinansowanie. Celem ankiety jest określenie skali zapotrzebowania mieszkańców Gminy Choszczno na wykonanie termomodernizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych (częściową lub pełną) wraz z wymianą dotychczasowego systemu ogrzewania na niskoemisyjne.

Ankieta kierowana jest do osób fizycznych będących właścicielami:

• budynku jednorodzinnego wolnostojącego,
• budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej,
• budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej lub grupowej.


Zachodniopomorski Program Antysmogowy wyklucza ze wsparcia budynki jednorodzinne, w których prowadzona jest działalność gospodarcza.

Wypełnij ankietę
Imię i nazwisko osoby składającej ankietę *
Your answer
Telefon *
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Adres posesji *
Your answer
Nr działki ewidencyjnej, sprawdź na stronie www.choszczno.e-geoportal.pl
Your answer
Obręb ewidencyjny sprawdź na stronie www.choszczno.e-geoportal.pl
Your answer
Jestem zainteresowany *
Rodzaj zabudowy *
Aktualne zużycie węgla (tonach/rok) *
Your answer
Rodzaj zainstalowanego źródła ciepła *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy