İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Stratejik Planı Paydaş Analizi Anketi
Çok Değerli Paydaşlarımız,

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü olarak öğrencilerimizin teorik alt yapılarını geliştirirken, sektörün gerekliliklerini dikkate alarak programımızı yürütmekteyiz.

Bu kapsamda Türkiye’de Sağlık Yönetimi alanında bölümümüz Uluslararası Akreditasyon çalışmalarına öncülük etmektedir. Akreditasyon çalışmamızın önemli bir kısmını oluşturan “Dış Paydaşlarımız”‘ın bölümümüz çıktılarını değerlendirmesi aşamasında aşağıda ilettiğimiz bağlantıdan dolduracağınız ve ortalama 5 dakika sürecek olan anketimizi doldurmanız bizler için çok önemlidir.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Sağlık Yönetimi Bölümü mezunu bir çalışan istihdam etmek isterseniz hangi niteliklere sahip olmasını istersiniz ? (Mesleki donanımı ve kişilik özellikleri)
Sağlık Yönetimi Bölümü mezunu bir çalışan istihdam etmek isterseniz hangi kişisel özellikleri sizi bu kararınızdan vazgeçirir ?
Sağlık Yönetimi Bölümü bir stajyer kabul etmek isterseniz hangi niteliklere sahip olmasını istersiniz ? (Mesleki donanım ve kişilik özellikleri)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of İstanbul Medipol Üniversitesi. Report Abuse