Опитування підприємств щодо потреб удосконалення нормативного поля у сфері застосування РРО
Шановні керівники підприємств, просимо вас приділити 5 хвилин свого часу та допомогти нам оцінити масштаб змін регуляторного поля у сфері застосування РРО. Опитування проводиться в рамках реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, проведення якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 №472, учасником Міжвідомчої робочої групи є і експерти Офісу ефективного регулювання.
Email address *
1. До якого бізнесу Ви відносите ваше підприємство?
2. Яка кількість реєстраторів розрахункових апаратів застосовується у Вашому бізнесі?
3. Чи суттєвими, на Ваш погляд є витрати бізнесу на реєстрацію/перереєстрацію РРО (візити в ДФС)?
4. Чи суттєвими є витрати на технічне обслуговування РРО (взаємодія з ЦСО)?
5. Чи суттєвими є витрати на забезпечення функціонування РРО (допоміжне обладнання, звітність, підклеювання звітів, програмування, касова стрічка, витратні матеріали)?
6. Чи відомі Вам останні зміни що відбулись у Порядку технічного обслуговування РРО (зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2004 №601)?
7. Чи відомі Вам останні зміни що відбулись у порядках реєстрації та опломбування РРО (зміни до наказу Мінфіну від 14.06.2016 №547)?
8. Чи відчули Ви покращення (у часовому та грошовому еквіваленті) у зв’язку із змінами порядків щодо реєстрації, опломбування та технічного обслуговування РРО
Так
Ні
Гроші
Час
Зручність
9. Чи відомо Вам про реалізацію експериментального проекту щодо новітніх моделей РРО (постанова КМУ від 13.06.2018 № 472)?
10. Чи готові Ви прийняти участь у експериментальному проекті новітніх РРО?
11. Чи є у Вас пропозиції щодо удосконалення нормативного поля та/або впровадження сучасних інформаційних технологій у сфері застосування РРО?
Your answer
12. Чи є на Вашому підприємстві окремий підрозділ що займається обслуговуванням РРО?
13. У разі готовності, спільно з Офісом ефективного регулювання, працювати над удосконаленням умов ведення бізнесу в Україні, просимо надати контактні дані представника Вашого підприємства
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms