#4 "Przegląd Technologiczny" BEZPIECZEŃSTWO W MIEŚCIE
TERMIN:
26 luty 2020 r., godz. 10:00-15:00

MIEJSCE:
ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" 4;
Salon Gospodarczy Warszawy (piętro I)

ZGŁOSZENIA przyjmowane są:
- dla PREZENTUJĄCYCH do 19 lutego 2020 r.
- dla SŁUCHACZY do 23 lutego 2020 r.

Celem spotkań jest prezentacja przez firmy innowacyjnych, technologicznych rozwiązań (reprezentantom Urzędu m.st. Warszawy - zastępcom prezydenta, sekretarzowi, dyrektorom i pracownikom kluczowych biur merytorycznych kompetentnych w obszarach tematycznych danego spotkania) i pozostałym uczestnikom: przedsiębiorcom, przedstawicielom instytucji, organizacji, funduszy inwestycyjnych, korporacji i startupów.

KONTAKT:
Dorota Dobrzyńska, e-mail: ddobrzynska@um.warszawa.pl, tel.: +48 22 443 34 91

Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa firmy / podmiotu *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Udział w spotkaniu w charakterze *
Poniższą część WYPEŁNIAJĄ TYLKO osoby PREZENTUJĄCE rozwiązania (Słuchaczy prosimy o wpisanie w poniższych polach "nd"):
PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJAMI:

1. Liczba miejsc ograniczona, organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru prezentacji. Zakłada się ok. 10-15 prezentacji podczas spotkania.

2. Prezentacje powinny zawierać konkretne wskazanie problemu oraz konkretne rozwiązanie w odpowiedzi na zdiagnozowany problem.

3. Omówienie prezentacji nie może przekroczyć 10 minut + 5 minut na sesję Q&A.

4. Potwierdzenie zakwalifikowania się do udziału w spotkaniu jako Prezentujący otrzymają Państwo mailem do dnia 21 lutego 2020 r.

5. Zakwalifikowanie do udziału w charakterze Prezentującego obliguje do dostarczenia prezentacji do dnia 24 lutego 2020 r. do godz. 16:00.

6. Każda firma ma możliwość prezentacji jednego, konkretnego rozwiązania.

7. Omawiane na "Przeglądzie Technologicznym" prezentacje po spotkaniu zostaną udostępnione na stronie internetowej Urzędu m.st. Warszawy.
Krótki opis profilu firmy / podmiotu *
Your answer
Opis prezentowanego rozwiązania (prosimy o podanie tytułu prezentowanego rozwiązania, jego zwięzły opis oraz opcjonalnie informację czym wyróżnia się od dostępnych na rynku i o dotychczasowych wdrożeniach). *
Your answer
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta m.st. Warszawy w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwa firmy/podmiotu, w celu:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.