Začíname Územie Východ
kurz ZAČÍNAME je pre TEBA, aj TEBA....., ktorý začínaš s animátorstvom, so službou deťom; za farnosť môžte prísť TRAJA,
tešíme sa na Teba v Dvoriankach od piatka do nedele: 17. - 19. 5. 2019. Prihlasovanie do 5. 5. 2019, alebo do naplnenia kapacity. Odporúčanie od ZOF, kňaza vo farnosti do 8. mája 2019.
meno a priezvisko *
Your answer
Ulica, číslo domu: *
Your answer
Mesto/ obec: *
Your answer
PSČ: *
Your answer
Telefónne číslo: *
Your answer
Emailový kontakt:: *
Your answer
Rok narodenia: *
Your answer
Patrím do OC: *
Ja: *
Moje doterajšie kontakty s eRkom: *
sem napíš, Tvoje doterajšie skúsenosti s eRko: bol som v detskom stretku- aj ako dlho, pomáhal som animátorom- aké akcie, stretká a pod.
Your answer
Mám nejaké zdravotné problémy alebo obmedzenia v strave? (diéta, intolerancia, alergia...) *
sem napíš všetko čo sa týka Tvojich inovosti, aby si mal pohodový čas počas kurzu a nemusel si sa trápiť, čo budeš jesť a pod.
Your answer
Odporúčanie príde od: *
Your answer
Poznámka, alebo odkaz *
ak máš nejaký odkaz, poznámku, či inú zvláštnu prosbu, napíš sem:
Your answer
Otázka *
Zakliknutím tohoto políčka udeľujem organizátorovi podujatia eRko-HKSD, ďalej Ministerstvu školstva, vedy, výskumu a športu SR a Iuvente – Slovenskému inštitútu mládeže súhlas so spracovaním a využívaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko,dátum narodenia, adresa trvalého bydliska, email a telefónne číslo) poskytnutých v tomto formulári za účelom spracovania uvedených osobných údajov súvisiacich s organizáciou kurzu Začíname po dobu 5 rokov v súlade s platnou legislatívou SR najmä Zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Súhlas so spracovaním uvedených osobných údajov je možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň vyhlasujem, že som si vedomý svojich práv vyplývajúcich zo zákona. Podrobný text poučenia je na stránke www.erko.sk - sekcia ochrana osobných údajov.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of eRko - HKSD. Report Abuse - Terms of Service