500 İG Gezici Kütüphane ve Etkinlik Hattı Gönüllü Başvuru Formu
İstanbul Gönüllüleri’nin 500 İG Gezici Kütüphane - Etkinlik Hattı, “Tüm Kalplerden Geçer” sloganıyla, Avrupa ve Anadolu yakasının merkeze uzak mahallelerinde ve köylerinde yaşayan İstanbullu çocukları kitaplar ve etkinlikler ile buluşturmak üzere yola çıktı. 500 İG'nin şimdiye kadar gidilen bütün mahalle ve köylerde büyük coşkuyla karşılanması destek olan bütün gönüllüleri de çok mutlu etti.

Siz de, 500 İG otobüslerimizle bu çocuklara ulaşıp faaliyetler düzenlemek ve yarınlarımıza umut olacak çocuklarımızın gelişimine destek olmak için “Etkinlik Gönüllüsü” olabilirsiniz.

Formu doldururken, Etkinlik Gönüllüsü olarak en az 10:30 ile 15:30 arasında, o gün için belirtilen mahallede veya köyde olmanız gerekeceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

18 yaşın altındaki gençlerin Etkinlik Gönüllüsü olarak destek vermesi için bu formu velilerinin doldurması ve muvafakatname (onay) vermesi yasal zorunluluktur.

Bu formu doldurup projeye dahil olduktan sonra, proje işleyişinin gerektirdiği koşullara uyacağınız, İstanbul Gönüllüleri web sitesinde KVKK kapsamında yayınlanan Aydınlatma Metnini (http://www.istanbulgonulluleri.org/kvkk) okuduğunuz ve onayladığınız kabul edilmektedir.

Keyifli ve eğlenceli bir çalışma diliyoruz.

Sevgilerimizle

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy