Workshop: První KRoK k rozvoji klíčových kompetencí - 16. 1. 2020, 15-18 hodin, Praha
Děkujeme za Váš zájem o workshop "První KRoK k rozvoji klíčových kompetencí".  Pokud máte zájem se workshopu zúčastnit, prosíme Vás o závazné přihlášení prostřednictvím tohoto formuláře.

Workshop se bude konat ve čtvrtek 16. ledna 2020 od 15 do 18 hodin v Praze v prostorách Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy (dům U Minuty, Staroměstské náměstí 4). Je vhodný pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol, pro pedagogy středních škol i rodiče, kteří by s kartami chtěli pracovat doma.

Cena workshopu je 900 korun (v ceně je zahrnuto občerstvení i sada karet KRoK, kterou si z workshopu odnesete).
Pokud se z účasti na workshopu omluvíte týden předem a méně, vrátíme vám polovinu z této částky, pokud se nezúčastníte bez předchozí omluvy zaplacenou částku již nevracíme)

Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým pracovníků vzdělávací společnosti School My Project


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Titul *
Jméno a příjmení *
Telefonní číslo *
Datum narození *
Kdo jste? *
Required
Učíte na? *
Required
Jaká je vaše aprobace? *
Jaký je úplný název Vaší školy? *
Jaké jsou fakturační údaje Vaší školy (včetně IČO)? (pokud si seminář platíte sami, uveďte, prosím, Vaši adresu trvalého bydliště) *
Kde jste se o workshopu dozvěděli? *
Required
Rádi bychom z workshopu pořídili fotografie, které bychom poté zveřejnili na naší facebookové stránce nebo využili při propagaci dalších workshopů. Souhlasíte se zveřejněním takových fotografií, na kterých byste byli zobrazeni? *
Děkujeme za přihlášení a těšíme se na viděnou!
Na uvedenou emailovou adresu Vám v nejbližších dnech zašleme fakturu k proplacení částky za workshop a podrobnější informace o samotném workshopu. Pokud byste ohledně workshopu cokoli potřebovali, kontaktujte Anne-Francoise Joseph (e-mail: anne-francoise.joseph@skolamujprojekt.cz, tel: +420 776 761 353)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Škola můj projekt, z. ú.. Report Abuse