Єдина форма реєстрації та оновлення даних для членів ВМГО "Європейська молодь Україна"
22 січня 2014 р. ліберальній молодіжній організації «Європейська молодь України» виповнюються 7 років.

Це - поважний вік для будь-якої громадської організації в Україні. За цей час "Євромолодь" організувала десятки заходів в яких взяли участь тисячі осіб. Сотні молодих людей, в той чи інший час, пов'язували себе з нашою організацію та поділяли наше бачення.

Нині організація стоїть перед викликом реорганізації, щоб стати послідовнішими у відстоюванні ліберальних цінностей та підтримки й сприянні європейській інтеграції України, спираючись досягнення 7 років: перше в Україні повноправне членство нашої ліберальної молодіжної організації в об’єднанні молодих лібералів Європи – LYMEC та всього світу - IFLRY.

Для вже існуючих членів організації задля підтвердження вашого членства й оновлення інформації, та для нових членів просимо заповнити цю анкету.

Заповнюючи ці відомості, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та активну участь у діяльності в "Європейській молоді України".

Прізвище, ім'я та побатькові
Your answer
Дата народження
Your answer
Місце проживання
Your answer
Освіта
ВНЗ, курс або рік закінчення
Your answer
Місце роботи
якщо працюєте
Your answer
Контактний телефон
Your answer
Skype
(якщо є)
Your answer
E-mail
Your answer
Посилання на Вашу Facebook сторінку
Your answer
Також для нас є важливим отримати якомога більше порад та критики, щоб стати ефективнішими у своїй діяльності. Кожна порада та кожне критичне зауваження будуть опрацьовані. Просимо написати в довільній формі, або використовуючи відповіді на ці запитання Ваші побажання: 1) Чи є в «Європейської молоді України» невиконані зобов’язання перед Вами? Якщо так, то максимально повно опишіть ситуацію. 2) Які недоліки в роботі осередку та всеукраїнського правління Організації Ви бачите? Як на Вашу думку можна усунути ці недоліки та зробити "ЄМУ" ефективнішою організацією? 3) Ваші побажання до роботи сайту 4) Інші побажання
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service