Zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniach dla biznesu na 2020 rok.
Szkolenia odbywać się będą przez okres 4 miesięcy na terenie gminy Radzymin (dokładne miejsce odbywania podamy wkrótce). Harmonogram szkoleń to okres od lutego do maja.

Szkolenia dedykowane są dla każdej branży, firmy, bez względu na kategorię czy lata obecne na rynku. Poniższe kryteria formularza, nie wpływają w żaden sposób na dostanie się do programu, najważniejszym z nich jest odpowiedź na pytanie: "Dlaczego chcesz wziąć udział w szkoleniach?".

Program ma motywować do zmian i nauczyć przedsiębiorcę jak zarządzać reklamą w firmie, jak pozyskiwać nowych klientów oraz utrzymywać obecnych a także z jakich narzędzi korzystać by ułatwiać sobie pracę.
Przewidziany harmonogram szkoleń to 4 spotkania po 1 raz w miesiącu po ok 4 godziny.
Szczegółowy plan i zakres zostanie podany wkrótce.

Termin zgłoszeń do szkoleń to od 14.11.2019 do 12.01.2020, wyniki po 15.01.2019 zostaną przekazane drogą emailową na adres podany w poniższym formularzu.
Liczba uczestników w dofinansowaniu do 10 osób, ale możliwe że uda się zorganizować 2 grupy po 10 osób.

Zachęcamy do zgłoszeń.
Regulamin dostepny https://lokalneinicjatywy.pl/szkolenielutyregulamin/

Program szkolenia:

szkolenie 1 Analiza stanu faktycznego firmy. Raport z kanałów online oraz offline. Omówienie pomysłów oraz strategii każdej z firm uczestników.
- pierwsze szkolenie będzie pilotażowym , trener spędzi ok 30 min z każdym z uczestników omawiając
przygotowany wcześniej dla niego raport o jego firmie na podstawie kanałów, których obecnie używa m.in sklep stacjonarny, oferty, ulotki, strona www, facebook itp.

szkolenie 2 Kanały sprzedaży dla marki lokalnej. Omówienie poszczególnych kanałów reklamy na rynku lokalnym, wytyczne odnośnie zmian i ścieżek rozwoju firm.

szkolenie 3. Narzędzia do tworzenia i planowania reklamy swojej firmy online oraz offline. Sposoby nawiązywania współpracy lokalnej, reklamy w mediach, organizacji wydarzeń.

szkolenie 4 Strategia marki. Sprzedaż w firmie. Zatrudnianie personelu oraz delegowanie zadań.
Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa firma *
Your answer
nr telefonu do kontaktu *
Your answer
adres email do kontaktu *
Your answer
nazwa, rodzaj lub branża firmy *
Your answer
ile lat firma jest na rynku *
Your answer
Dlaczego chcesz wziąć udział w szkoleniu?Napisz kilka zdań dlaczego, co zrobisz z tą wiedzą i jak może Ci pomóc? *
Your answer
Czy posiadasz stronę www lub Social Media czy inne kanały promocji online swojej firmy? Jeśli tak podaj do nich linki. *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzupełnionych w formularzy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz zgłoszenia, a także w celach marketingowych przez firmę AMBITNE PROJEKTY Beata Bończewska NIP 8621562187 ul.Zielona 8 05-250 Radzymin, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000) *
Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem https://lokalneinicjatywy.pl/szkolenielutyregulamin/ szkolenia i akceptuję wszystkie zawarte w nim warunki. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy