Letnia Akademia Kaligrafii 2018
Zapraszamy specjalistów od pisma - nauczycieli, pedagogów, grafików, typografów - na wakacyjne warsztaty kaligrafii. Czterodniowy cykl szkoleń oferuje pedagogom nauczania początkowego, polonistom, nauczycielom plastyki i przedmiotów artystycznych, a także grafikom, liternikom i typografom oraz wszelkim entuzjastom odręcznego pisma spotkanie z profesjonalnymi kaligrafami, którzy na co dzień zajmują się literą jako dziełem ludzkiej ręki. W cenie warsztatów jest zapewniona przerwa kawowa, a także wzorniki do kaligrafii oraz pióro (obsadka ze stalówką) i opieka nad dziećmi.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
Tej informacji potrzebujemy do wystawiania zaświadczenia o udziale w kursie.
MM
/
DD
/
YYYY
Organizacja/instytucja/inicjatywa/nazwa szkoły:
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Nr telefonu *
Your answer
W których dniach chciałby Pan/chciałaby Pani wysłuchać wykładu?
Zachęcamy do wysłuchania wykładów każdego dnia. Wykłady są otwarte i bezpłatne dla wszystkich, odbywają się o godz. 9:00. Jeśli mogą Państwo uczestniczyć tylko w jednym dniu, prosimy o zaznaczenie jednej z dat.
Czy potrzebuje Pan/Pani opieki nad dzieckiem w trakcie warsztatów i wykładów?
W czasie Letniej Akademii Kaligrafii zapewniamy w sali obok opiekę dla dzieci w wieku przedszkolnym, gry i zabawy integracyjne, w godz. 9:00-15:00. Jest to opcja bezpłatna! Proszę wpisać imiona dzieci i ich wiek.
Przez ile dni chciałby Pan/chciałaby Pani uczestniczyć w warsztatach?
Przez cztery dni Letniej Akademii Kaligrafii odbędzie się równolegle kilka tematycznych warsztatów. Niższą cenę mogą uzyskać ci, którzy zgłaszają się grupowo (rodzinnie lub ze szkoły), ale najkorzystniej jest zgłosić się do 10 czerwca 2018.
Jaka jest Pana/Pani motywacja do nauki kaligrafii? Czego Pan/Pani oczekuje po udziale w Akademii, jak pragnie to wykorzystać w pracy?
Your answer
Czy brał Pan/brała Pani udział w warsztatach kaligraficznych?
Samodzielna praca, przeczytane książki, kursy - te informacje pomogą prowadzącym lepiej przygotować się do pracy z Panią/Panem.
W jakich zajęciach chciałby Pan/chciałaby Pani uczestniczyć?
Przecz 4 dni odbywają się rówboległe warsztaty, to oznacza, że słuchacz Akademii zapisany na 4 dni może wziąć udział w 4 różnych warsztatach. Można też zapisać się na jeden rodzaj kursu przez wszystkie dni. Warsztaty odbywaja sie w godzinach 11:00-15:00. Proszę zaznaczyć tylko tyle dni, na ile Państwo się zapisali.
Warsztaty kaligrafii copperplate, czyli nowe spojrzenie na pismo szkolne
Warsztaty kaligrafii średniowiecznej
Warsztaty kaligrafii copperplate
Iluminatorstwo
Kolumna 5
Kolumna 6
22 sierpnia 2018
23 sierpnia 2018
24 sierpnia 2018
25 sierpnia 2018
Proszę o wystawienie faktury
W przypadku potrzeby otrzymania faktury prosimy podać dane do dokumentu i opłacić zajęcia w pełnej wysokości (bez rozbicia na zaliczkę i resztę).
Jeśli ma Pan/Pani inne prośby lub uwagi, prosimy o podzielenie się nimi.
Można tutaj wpisać dane drugiej osoby z instytucji (lub rodziny), która zgłasza się na Letnią Szkołę. Tutaj także proszę wpisać dane do faktury.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms