5 Meditacijų ciklas ,,Gyvenimui be baimių"

Lapkričio 15-19d. 

Ištisinis nerimas ir kylančios baimės - didžiausi gyvenimo džiaugsmo griovėjai. Jie ne tik mažina pasitikėjimą savimi ir gyvenimu, bet ir trukdo judėti į priekį, matyti gyvenimo grožį. 

Tiesiog imti ir paleisti savo baimes yra sunku, dažnai net ir neįmanoma. Tačiau sustiprinti savyje pasitikėjimą, atkurti šviesą ir sumažinti norą kontroliuoti savo (ir ne tik savo) gyvenimą bei ateitį - galima. 

Šis ciklas yra skirtas atsisveikinimui su savo baimėmis ir savęs stiprinimui, kad nerimui bei baimėms nebeliktų vietos. 

Lapkričio 15-19 dienomis, kasdien nuo 19:00-20:00 vyks intensyvi 5 meditacijų praktika (gyvai ir online) skirta norintiems patirti Gyvenimą be baimių. Nors meditacija kasdien trunka tik vieną valandą, jos poveikis ir vidiniai procesai vyks visas šias dienas ir dar ilgiau. Dalyvaudami šiame cikle išsinešite praktinius įrankius, kurie padės susitelkti į darbartį, palengvins atsisveikinimą su įpročiu kontroliuoti ir laikytis įsikabinus į savo baimes. 

Šis ciklas skirtas jau praktikuojantiems ar praktikavusiems sensorinę meditaciją. Kitiems, norintiems prisijungti, iki šios praktikos pradžios reikėtų sudalyvauti bent vienoje sensorinėje meditacijoje, kurios vyksta antradieniais 17:30 ir ketvirtadieniais 18.30 ,,Gyvosios psichologijos“ studijoje gyvai arba online.

_______________

Susitiksime kasdien nuo trečiadienio iki sekmadienio 19:00. Meditacinei praktikai skirsime valandą laiko. Galite dalyvauti atvykę gyvai į ,,Gyvosios Psichologijos” studiją arba online per Zoom, arba dalyvauti su įrašais.

Jei kurią nors dieną negalėsite dalyvauti, atsiųsiu jums tos dienos meditacijos garso įrašą. Rekomenduoju nepraleisti nė vieno susitikimo.

Data: 2023m. lapkričio 15-19 dienomis. Kasdien 19:00-20:00.
Kaina: 90 eur
Dalyvių skaičius gyvai: 8.
 
Sąskaita apmokėjimui:
LT287300010120573074
Agnė Vėželytė
Paskirtis: Meditacijų ciklas
Suma: 90.00

Registracija galutinai patvirtinama ir vieta rezervuojama gavus dalyvavimo mokestį.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vardas *
Pavardė *
Kaip dalyvausite? (jei ne visas dienas galite dalyvauti meditacijų metu, įrašykite langelyje kuriomis dienomis norėsite įrašo). *
Ar esate bandę sensorinę meditaciją? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy