Soutěž mladých zdravotníků 2018
TERMÍN KONÁNÍ
středa 2. 5. 2018 v areálu HZS Jablonec nad Nisou 8:00 - 14:30 (7:45 - 8:45 registrace; 14:00 - 14:30 vyhlášení, ukončení)
týmy 5 členů - kategorie I. stupeň; II. stupeň

LETOS "DRES CODE" 100 LET REPUBLIKY (vítané, ale napovinné malé trikolory pro děti i doprovody)

Tato elektronická přihláška je pouze registrace DRUŽSTVA a VELITELE TÝMU, písemnou přihlášku prosím zašlete do 30. 4. 2018 mailem, nebo poštou: reditelka@cck-jablonec.cz; OS ČČK Jablonec n. N., Uhelná 991/5, 466 01 Jablonec nad Nisou

Cíl soutěže
Cílem soutěže je rozvíjet zájem dětí základních škol a víceletých gymnázií o první pomoc. Při práci ve skupině se rozvíjí i kolektivní duch, celkově soutěž motivuje a učí děti vyšším společenským normám.
Soutěž zhodnotí schopnost dětí reagovat ve vypjatých situacích a schopnost v takových situacích pomoci člověku, který má ohroženo zdraví nebo život.

Základní informace
Soutěž ČČK je postupová a její pravidla, bodování a základní stanoviště a jejich obsah jsou řešena v interní směrnici ČČK č. 3/ 2003 Směrnice pro organizování soutěží ČČK.

Email address *
Kategorie *
Zde prosím vyberte, zda se jedná o tým I. stupně ZŠ ( 1. - 5. třída; 7 - 12 let), nebo II. stupně ZŠ ( 6. - 9. třída; 12 - 16 let), pokud jste ze zájmových kroužků vyberte dle převažujícího věku soutěžního týmu.
Název týmu
Dejte svému týmu název, který vystihuje jeho podstatu :-) ( nepovinné)
Your answer
Vysílající subjekt *
U základních škol stačí odpověď "ZŠ .........(název, obec), u ostatních subjektů název, sídlo
Your answer
Velitel týmu *
Jméno a příjmení velitele týmu
Your answer
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Oblastní spolek Českého červeného kříže Jablonec nad Nisou. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms