XX. mezinárodní konferenci o rodinné politice „Rodinná politika a potřeba udržitelného demografického vývoje v evropském dialogu“
Termín: 19. října 2021, začátek 10:00 (registrace 9:30).
Místo konání: Jednací sál Senátu PČR, Valdštejnské nám. 17/4, Praha

Ke vstupu je potřebný platný občanský průkaz nebo pas; konferenční poplatek se nevybírá, tlumočení je zajištěno. (Své případné odhlášení nám, prosím, oznamte na rodiny@rodiny.cz)
Registrace je možná do naplnění kapacity sálu, nejpozději do 15.10. 2021.

Cílem našich konferencí je formulovat podněty pro rodinnou politiku v ČR.
Současná demografická situace ve stárnoucí Evropě ukazuje, že se budeme v blízké budoucnosti potýkat se závažnými problémy, jejichž důsledky nemáme úplně pojmenované. A to paradoxně za situace, kdy lidé nemohou, v důsledku existujících překážek, přivádět na svět tolik dětí, kolik si jich přejí mít. Nejčastěji zmiňovaným překážkám se bude věnovat naše konference.


Těšíme se na Vaši účast.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjímení *
Titul
Organizace/instituce *
Adresa organizace/instituce *
Zpracování osobních údajů:
Přihlášením dáváte souhlas s pořizováním fotodokumentace, audiozáznamu příp. videozáznamu v průběhu konference a se sběrem, uchováním a zpracováním Vašich uvedených dat pořadatelem podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Osobní údaje mohou být uchovávány a zpracovávány za účelem:
• registrace na akce organizované Správcem
• budoucí komunikace mezi Správcem a subjektem údajů o konání konferencí,
• zasílání informací o aktivitách Správce, zasílání pozvánek na další akce organizované, spoluorganizované, nebo podporované Správcem
Osobní údaje mohou být poskytnuty následujícím třetím osobám (příjemcům):
• fyzickým osobám spolupracujícím se Správcem (zejména projektoví koordinátoři a další relevantní fyzické osoby spolupodílející se na organizaci akcí Správcem)
• spolupořadatelům, zadavatelům anebo partnerům akce, kteří spolu se Správcem akci organizují (např. seznamy hostů pro vstup na akce, data potřebná k vyhodnocení grantů na akci pořádané Správcem).
Mediální soubory můžou být použity na webových stránkách organizátorů.

Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou správci poskytovány dobrovolně. Subjekt údajů má právo tento souhlas kdykoliv odvolat zasláním emailu na adresu: rodiny@rodiny.cz.
SOUHLAS se zpracováním osobních údajů: Uděluji tímto organizaci Národní centrum pro rodinu, se sídlem Průchodní 377/2, 602 00 Brno, IČO: 653 49 296, e-mail: rodiny@rodiny.cz (dále jen „Správce“) souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v tomto registračním formuláři výše a to na dobu neurčitou. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy