GEO20
Tento formulár slúži ako prihláška záujemcu o spolupodieľanie sa pri oslave GEO20 založením kešky či sprievodného eventu. Neslúži pre účastníkov a hráčov, ktorí nemajú záujem o členstvo v organizačnom tíme. Sledujte web www.GEO20.sk, na ktorom budú v priebehu roka 2020 zverejňované ďalšie informácie.
Geocaching.com nick *
tvoj hráčsky nick na stránke Geocaching.com
Tvoja e-mailová adresa *
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Pre spracovanie je nevyhnutné poskytnutie súhlasu so spracovaním osobných údajov v rozsahu zodpovedajúcom otázkam v tomto formulári. Poskytnuté údaje budú použité len za účelom organizácie oslavy hráčov hry geocaching v roku 2020. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Používateľ však berie na vedomie, že odobratie súhlasu môže mať za následok stratu prístupu ku komunikácii a materiálom pre organizátorov oslavy GEO20. Prevádzkovateľ zodpovedá za ochranu poskytnutých údajov podľa platnej legislatívy.
Súhlas so všeobecnými podmienkami *
Vyplnením tohto formuláru a poskytnutím súhlasov beriem na vedomie a súhlasím s tým, že ma Prevádzkovateľ v priebehu roka 2020 môže osloviť za účelom organizácie oslavy GEO20. Participácia na projekte je bezplatná, používateľovi nebudú účtované žiadne poplatky. Odoslaním tohto formulára sa nezaväzujem k účasti na aktivitách. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo neosloviť všetkých používateľov, ktorí odoslali tento formulár. Používateľ sa zaväzuje, že pri svojich aktivitách pod značou GEO20 sa bude riadiť pokynmi organizátora hry geocaching, komunitnej oslavy GEO20, nimi poverených osôb, platnými právnymi predpismi a pravidlami.
Prevádzkovateľ GEO20.sk
sídlo: Mgr. Juraj Grečnár - WOMBAT, Osvety 192/7, 01004 Žilina, IČO: 50008153
kontakt: grecnar@gmail.com
profil: JuRoot (http://coord.info/PR1XG43)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy