Rakvere Gümnaasiumi filmifestival otsib festivaliga seotud inimesi!
Kuna järgmise aastaga kaob seoses riigigümnaasiumi loomisega Rakveresse praegusel kujul ka Rakvere Gümnaasium, on filmifestivali korraldusmeeskond võtnud vastu otsuse, et ka RGFF 2022 jääb viimaseks.

Enne filmifestivali ametlikku lõppu on meil soov välja selgitada ning kirja panna RGFFi ajalugu, mida pole varasemalt jäädvustatud. Selleks, et jõuda filmifestivali juurteni, oleme loonud selleaastase festivali korraldustiimi juurde eraldi ajaloo-töörühma, mille ülesandeks on talletada ajalooline tõde. Selleks vajame just Sinu abi!

Kui oled olnud RGFFi meeskonnas, vabatahtlik, külastaja, osaleja või kuidagi teisiti seotud, siis palume Sul täita alljärgneva küsimustiku. Vastates ei pea laskuma detailidesse, vaid võib anda seostest lihtsõnalise ülevaate. Palume Sul niikuinii jätta oma kontaktandmed, et saaksime vajadusel Sinuga ühendust võtta ja täiendavat informatsiooni küsida.

Küsimuste korral kirjutada RGFF ajaloo-töörühma koordinaatorile Henri Olavi Suomalainenile henri@filmifestival.eu
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nimi
Ees- ja perekonnanimi.
Seotus filmifestivaliga
Kirjuta siia vastav aasta ning oma roll, nt 2012 vabatahtlik, 2013 osaleja, 2014 toetaja, 2016 otseülekande vaataja. Soovi korral laienda.
Kontaktandmed (meiliaadress ja/või telefoninumber)
Siia palun jäta oma kontakt, et saaksime Sinuga ühendust võtta.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy