Víkendová výcviková plavba na Orlíku 2021, přihlašování
KAPACITA NAPLNĚNA! PŘIHLASTE SE JAKO NÁHRADNÍK!

Přihláška na víkendovou výcvikovou plavbu na Orlíku, která se bude konat v termínu 23.-25..4.2021. Cena celé akce je 3290,- v ceně je pronájem lodí od pátečního večera, poplatky charterové firmy, projetá nafta, voda, stání v marinách, kapitáni a stravování od sobotní snídaně do nedělního oběda.

Přihláška je platná po zaslání zálohy 1500,- na účet 2701870155/2010, VS: 2021004, do poznámky prosím napište své jméno. Informace o platbě vám také po přihlášení zašlu mailem (pokud by vám email do 7 dnů nepřišel, prosím napište mi na email tetris.sailing@gmail.com).

Kvůli platbám za pronájem lodí je nutné brát zálohu jako vratnou pouze v případě, když se na vaše uvolněné místo najde náhradník za plnou cenu. V případě odřeknutí účasti méně jak 14 dní před akcí se vrací část ceny, kterou zaplatí náhradník na poslední chvíli.

V případě jakýchkoliv otázek mi neváhejte napsat na tetris.sailing@gmail.com.

Vyplněním přihlašovacího formuláře dáváte souhlas ke zpracování jména, příjmení a emailové adresy Terezou Langhammerovou ve smyslu Nařízení (EU) č. 2016/679 (dále jen „GDPR“) a to výhradně pro komunikaci ohledně plavby, organizačních záležitostí, pro účely zajištění bezpečnosti účastníků a jejich pohodlí a pro zasílání informačních emailů ohledně nabídky dalších plaveb a akcí. Dle GDPR máte právo požadovat kopii údajů, informace o druhu zpracování, opravu nebo po skončení účelu zpracování výmaz údajů, stejně jako možnost údaje upravit, aktualizovat nebo omezit zpracování. Toto právo je možné využít kdykoliv prostřednictvím elektronické emailové žádosti.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy