Rating Academy Eğitim Seminerleri
Köy Enstitüleri ve Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi çerçevesinde düzenlediğimiz
İçerik: Bu seminerde, geleceğin ekonomilerinde ihtiyaç duyulacak çoklu yeteneğe uygun olarak, öğretim sürecinde eğitimcilerin sahip olaması gereken nitelik ve yaklaşımlar tartışılmaktadır. Uygulama örnekleri üzerinden ortak bir yol haritası çıkartılacak seminerde, öğretmenlerin/öğretmen adaylarının fark yaratabilecek düşünceleri pekiştirilecektir.
Seminer Süresi: 1 saat 30 dakika
Seminer Kolaylaştırıcılar: Prof. Dr. Sinan ALÇIN & Öğr. Gör. Berrak KÖTEN

Seminer 2: İMECE İLE EĞLENCELİ PROJE EĞİTİMİ
Köy Enstitülerinin vaz geçilmez yöntemi, günümüzdeki yaparak yaşayarak öğrenmenin hizmetinde. Nasıl mı? Eğlenceli Proje Yönetimi eğitimi ile hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin eğlenerek ders işleyebileceği, proje yönetebileceği ve sınıf-okul sorunlarına çözüm getirebileceği bu yöntemi tasarımcısı ve 4 bin proje ile uluslararası platformlarda yer alan Dr. Hayal KÖKSAL sizlere sunuyor olacak. Yaparak yaşayarak öğrenmenin vaz geçilmez yolu, Proje-tabanlı eğitimin en gelişmiş yöntemi olan «İmece Halkaları» eğitimini ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER için eğlenceli hale getirdik.İçine sanatın farklı dallarını, zaman yönetimini, çatışma yönetimini ve teknolojikullanımını da katarak ekip çalışmasını odak noktamız yaptık. Dört bin proje yönetmiş ve bu Yöntemin tasarlayıcısı olan Eğitimde Kalite uzmanından ‘eğlenerek öğrenme ’ye odaklı bu atölye çalışmasını kısaltarak 2 saate indirdik.
Eğitimci: Dr. Hayal KÖKSAL

Seminer 3: E-ÖĞRENME İÇERİKLERİ GELİŞTİRME
Seminerin Amacı : Öğrenenlerin elektronik ortamdan kendi kendilerine öğrenmelerini sağlamak amacıyla tasarlanan ve geliştirilen materyaller e-öğrenme materyali olarak adlandırılabilir. E-öğrenme materyali geliştirmek için kullanılan yazılımlara Yazarlık Araçları (Authoring Tools ) denir. E-öğrenme içeriği geliştirme aracı olarak türkçeye çevrilen bu aracın amacı; E-İçerik geliştiricilerin son kullanıcılara verilebilecek e-öğrenme içeriği oluşturmak ve paketlemek için kullandıkları bir yazılım paketidir. H5P, ExeLearning, Xerte, Reload, iSpring, Adobe Captivate, Adobe Presenter gibi yazarlık araçlarına seminerimizde anlatılacaktır.
Eğitimci :Öğretim Görevlisi: Cumali YAŞAR


Katılım belgesi verilecek ve Kongre İmkanlarından faydalanılacaktır.
Katılım ücreti: 100 TL dir.
Hesap İsmi: RATING ACADEMY Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Ltd. Şti.,
Banka: Ziraat Bankası
Şube: 813- Kordon/Çanakkale
Hesap No: 77815187-5002
IBAN: TR72 0001 0008 1377 8151 8750 02

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RATING ACADEMY Ar-Ge Yazılım Yayıncılık Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi. Report Abuse - Terms of Service