Опитування громадських організацій
Шановні представники громадських організацій!

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», який реалізується Фондом Східна Європа (ФСЄ) та Фундацією ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), проводить опитування щодо відображення інтересів низки цільових груп у місцевих бюджетах. Відомо, що третій рік поспіль в Україні триває бюджетна децентралізація в результаті якої:
- суттєво зросли доходи місцевих бюджетів;
- працює Державний фонд регіонального розвитку;
- спроможні об’єднані територіальні громади отримають додаткові фінансові ресурси.

В цьому контексті ми би хотіли дізнатися вашу думку стосовно того, чи сприяє зазначена реформа реалізації інтересів таких соціальних груп як молодь, жінки, національні меншини, люди з інвалідністю та внутрішньо переміщені особи.

Йдеться насамперед про розробку та впровадження органами місцевого самоврядування програм або проектів для зазначених груп; взаємодії громадських організацій з місцевою владою; можливості одержання інформації про виконання бюджету та бути залученими до планування бюджету тощо.

Результати цього опитування будуть використані наступним чином:

1) Обговорені з представниками органів місцевого самоврядування, на території яких респонденти здійснюють свою діяльність.

2) Обговорені на круглому столі в м. Києві, який підсумує діяльність в рамках проекту та підготує рекомендації для зацікавлених сторін.

Крім того, наша організація вже третій рік поспіль працює над впровадженням моделі бюджету участі у більшості регіонів України. Відтак, в подальшому ми можемо допомогти вам та органам місцевого самоврядування розробити і запровадити відповідні бюджетні програми, механізми розподілу бюджетних коштів за участю громадян і громадських організацій, які повною мірою будуть сприяти захисту інтересів громадян, яких ви представляєте.
Заява щодо використання персональних даних респондентів та конфіденційності
Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ зобов’язується не передавати третім особам та не публікувати персональні дані учасників опитування. Ці дані необхідні лише для належної комунікації між Фундацією та учасниками опитування (респондентами).

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ також зобов’язується без попереднього погодження з респондентом не передавати органам влади та місцевого самоврядування оцінки або відповіді респондента, які містять критичну оцінку дій цих органів і можуть негативно вплинути на подальші відносини респондента з цими органами.
I. Контактна інформація
1.1. Назва громадської організації *
Your answer
1.2. ЄДРПОУ *
Your answer
1.3. Вебсайт *
Your answer
1.4. Контактна особа (хто заповнює анкету - ПІБ, посада, E-mail, телефон) *
Your answer
2. Цільова група Вашої організації (позначити один або декілька варіантів) *
Required
3. Орієнтовна кількість осіб – членів кожної цільової групи (жінки, молодь тощо....) *
Your answer
4. Територія, на якій працює ваша НУО (область, ОТГ, район, місто, село тощо) *
Your answer
5. Орган місцевого самоврядування, з яким ви співпрацюєте *
Your answer
6. Чи брали ви участь в заходах Фундації ПАУСІ в минулому? Якщо так, вкажіть у яких *
Your answer
7. З яких джерел ви можете дізнатись про проект місцевого бюджету вашої територіальної громади *
Required
8. Чи проводить орган місцевого самоврядування обговорення проекту бюджету і залучає до цього громадськість *
9. Якщо обговорення проводяться, то в який спосіб: *
Required
10. З яких джерел ви можете дізнатись про стан виконання місцевого бюджету вашої територіальної громади: *
Required
11. Чи діє при органі місцевого самоврядування громадська рада? *
12. Чи розглядає громадська рада питання місцевого бюджету, в тому числі питання, що стосуються інтересів ваших цільових груп? *
13. Чи залучаються представники вашої громадської організації до підготовки та впровадження проектів, що подаються до Державного фонду регіонального розвитку? *
Запитання № 14-18: Проблеми цільової групи, які необхідно вирішити за рахунок місцевого бюджету або ДФРР (позначте три найбільш важливих)
14. Жінки:
15. Молодь:
16. Національні меншини:
17. Люди з інвалідністю:
18. Внутрішньо переміщені особи:
19. У довільній формі зазначте, чи існують у громадян, інтереси яких ви представляєте, проблеми з одержанням послуг внаслідок власне приналежності до певної соціальної групи (одержання соціальних виплат, медичні послуги, пошук місця роботи, одержання адміністративних послуг тощо...) *
Your answer
20. Чи відомі вам цільові програми, проекти, спрямовані на вирішення проблем саме вашої цільової групи, які реалізуються саме у вашій територіальній громаді? *
21. Якщо так, будь ласка, зазначте: назву програми або проекту, джерело фінансування, де можна знайти більше інформації про проект або програму (лінк)
Your answer
22. Чи відомо вам про корупційні ризики при плануванні, затвердженні та виконанні будь-яких бюджетних програм, проектів, що стосуються інтересів вашої цільової групи, або випадки неефективного і нецільового використання бюджетних коштів? Якщо так, зазначте будь ласка. *
Your answer
Бюджет участі (громадський бюджет)
23. Чи беруть участь представники ваших цільових груп у бюджеті участі (громадському бюджеті)? *
24. Якщо так, то яким чином? *
27. Якщо ви знаете проекти бюджету участі, авторами яких є представники ваших цільових груп, які вже реалізовані, або знаходяться на стадії розгляду або голосування, надайте будь ласка, будь яку інформацію або посилання на сайт.
Your answer
Дякуємо за співпрацю!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy