Letní setkání v Prachaticích 2017
Závazná přihláška - vyplňte prosím zvlášť pro každého účastníka
Plakátek akce
Jméno
Your answer
Příjmení
Your answer
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon
Your answer
Adresa
Your answer
Mail
Your answer
Kategorie
Poznámka k přihlášce
Your answer
Podmínky organizátora
Přihláška nabývá platnosti po zaplacení NEVRATNÉ zálohy 500,- Kč za každého účastníka (v případě storna pobytu bude poplatek použit na režijní výdaje spojené s akcí).

Platby zasílejte na číslo účtu 213175488/0300 (ČSOB) pod variabilním symbolem 20170208, do poznámky uveďte jméno přihlášené osoby. Je možné zaslat platbu za jednu akci i za více přihlášených najednou – v tomto případě uveďte do poznámky jména všech osob, za které platíte.

Zálohu zašlete nejpozději do 15. 6. 2017 a doplatek tak, aby byl na našem účtu nejdéle týden před zahájením akce.

STORNO podmínky: při odhlášení do týdne před zahájením akce vracíme celou částku KROMĚ nevratné zálohy 500,- Kč, poté se platby za akci již nevrací!!! (V případě vážných důvodů jako nemoc je možné domluvit výjimku).

Berte prosím na vědomí, že spolek Jóga v denním životě Prachatice nenese odpovědnost za kvalitu zprostředkovaného ubytování. V případě nespokojenosti s ubytováním řešte prosím stížnosti na místě se zástupcem organizátora akce a odpovědnou osobou ubytovacího zařízení.

Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit dítě z tábora v případě závažného porušení táborového řádu a nedodržování pokynů vedoucích bez nároku na vrácení účastnického poplatku. Pořadatel rovněž nenese odpovědnost za škody prokazatelně způsobené dítětem. Strava na táboře je vegetariánská, přizpůsobená běžnému jídelníčku, schválená zdravotníkem.

Organizátor bude akci mediálně dokumentovat a sdílet fotografie na sociálních sítích.

Souhlasím s podmínkami
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms