Mokyklos REGISTRACIJA į Nepatogaus kino festivalio programos "Filmai, padedantys augti" edukacines programas
Kviečiame registruoti mokinių klases į edukacinių filmų seansus. Po filmo vyks aptarimas su mokiniais, kuriuos ves Nepatogaus kino klasės edukatoriai.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šiais metais, atsižvelgiant į įvairius suvaržymus dėl vykstančios COVID-19 pandemijos, filmai mokiniams bus rodomi nuotoliniu būdu. Po filmo, taip pat nuotoliniu būdu prisijungs Nepatogaus kino klasės edukatorius/-ė. Edukacijos metu, naudojantis neformalaus ugdymo metodais, bus skatinama diskusija apie dokumentiniame filme keliamas ne visuomet patogias temas.

Taip pat, prieš registruojantis, prašome įvertinti mokyklos technines galimybes (jei mokiniai filmą žiūrės klasėje). Peržiūrai bus reikalingas kompiuteris filmo paleidimui, internetas, garsiakalbiai bei filmo rodymui reikalingi įrenginiai (tai gali būti kompiuteriai, išmaniosios lentos, projektorius, kt.). Edukatoriaus/-ės prisijungimui bei edukacinės dalies vedimui bus reikalingas garsiakalbis, mikrofonas ir kamera, atsukta į klasę.

Registracija vyksta iki spalio 4 d. Užpildžius visus edukacinius seansus, užsiregistravusios mokyklos bus pakviestos išsirinkti filmą bei edukacijos datą, laiką.

Kylant klausimams dėl registracijos, techninių galimybių ar pačios programos, prašome rašyti į info@nepatogauskinoklase.ltMokyklos pavadinimas: *
Miestas, miestelis, kaimas (kuriame yra mokykla) *
Kurioje klasėje mokosi registruojami mokiniai? *
Required
Nurodykite dalyvausiančių mokinių skaičių: *
Kokias technines galimybes turite savo mokykloje? Išvardinkite *
Kontaktinio asmens vardas ir pavardė: *
Kontaktinio asmens telefono numeris: *
Kontaktinio asmens el. pašto adresas: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy