Оцінка стану розвитку інформаційного суспільства в Дніпропетровській області
В наш час успіх економічного та соціального розвитку суспільства тісно пов'язаний із впровадженням цифрових технологій та використанням інформаційно-комунікаційних технологій у всіх сферах життя, зокрема, в державному управлінні та місцевому самоврядуванні. В рамках розробки регіональної програми "Електронна Дніпропетровщина" на 2020 - 2022 роки проводиться експертне опитування представників органів влади, бізнесу, науки та громадськості за допомогою мережі Інтернет. Це дасть можливість оперативно врахувати точки зору великої кількості зацікавлених осіб.
Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні - Ваші оцінки будуть враховані науковцями при розробці проектів розвитку інформаційного суспільства в Дніпропетровській області.
Просимо ввійти за адресою:
https://forms.gle/bWRnEpBq1KxYkJJv8
<https://www.google.com/url?q=https://forms.gle/bWRnEpBq1KxYkJJv8&sa=D&ust=1557228275977000&usg=AFQjCNEMoj_JesMyeBRsYBsnqLZFfFF16Q>
та надати відповіді, виходячи з Вашої особистої точки зору щодо рівня розвитку інформаційного суспільства Дніпропетровської області за місцем Вашого проживання за наступними критеріями:
0 - важко відповісти
1 - не важливо / неймовірно / дуже низький рівень
2 - мало важливо / мало ймовірно / низький рівень
3 - важливо в якійсь мірі / ймовірно в якійсь мірі/ середній рівень
4 - важливо / ймовірно / високий рівень
5 - дуже важливо / дуже ймовірно / дуже високий рівень

ВАЖЛИВО, щоб відповіді представляли саме Вашу точку зору – яка основана на Вашому особистому досвіді використання ІКТ в тому місці, де Ви живете, і в тій інтерпретації, як Ви зрозуміли запитання.

Дякуємо за витрачений час – таке опитування є елементом е-демократії і буде сприяти взаємодії влади та громадянського суспільства.

Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service