Obóz misyjny MOVE OUT 2018 - Zgłoszenie - Warszawa, 7 - 19 LIPCA
MOVE OUT - to misyjny obóz dla młodzieży od 13 roku życia, pragnącej poznać BOGA i czynić GO znanym w środowisku gdzie mieszkają, uczą się czy pracują.

ZAPRASZAMY Cię do przeżycia wyjątkowego czasu z Bogiem, wśród swoich rówieśników z Polski i innych narodów (Niemiec, USA i Ukrainy), gdzie w j e d n o ś c i będziemy uczyć się wzrastać, a także dzielić ewangelią, miłością oraz służyć w Warszawie i w innych miejscach w Polsce i poza granicami naszego kraju. Chcemy wspólnie p o z n a w a ć BOGA i czynić GO z n a n y m!

*- 1 Tydzień // skupimy się na budowaniu relacji z Bogiem i ludźmi oraz budowaniu zespołów, w których będziemy później służyć.

*- 2 Tydzień // O u t r e a c h // W tym tygodniu rozjedziemy się w naszych zespołach po różnych miejscach Polski (i nie tylko). Pojedziemy tam, gdzie Bóg nas pośle!
Prawdopodobne miejsca wyjazdu misyjnego:
- BRNO w Republice Czeskiej,
- NAMYSŁÓW k.Wrocławia,
- WARSZAWA.

Wierzymy i mamy nadzieję, że będą to n i e z a p o m n i a n e 2 tygodnie w Twoim życiu.

Obóz misyjny MOVE OUT 2018 organizowany jest przez: King's Kids Polska (www.kingskidspl.com), Młodzież z Misją Polska (www.ywam.pl) oraz Mulheimer Verband freikirchlich - ev.Gemeinden (www.mv-moveout.de).

UWAGA!
W celu ułatwienia organizacji prosimy o DOKŁADNE WYPEŁNIENIE poniższego formularza, co pozwoli na uniknięcie nadmiaru przesyłanych e-maili.
Zbierane dane służą jedynie celom organizacyjnym i nie są udostępniane innym osobom, bądź podmiotom.

Email address *
Obóz misyjny MOVE OUT 2018 - Warszawa 9-17 LIPCA 2018 roku
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms