Night Skating Vilnius 2019*// Gegužės 23 d.
Dėmesio! Gegužės 23 d., ketvirtadienį, Vilniuje nusimato neeilinis renginys - SUPERHEROJŲ RIEDĖJIMAS!
Prisijunkite ir Jus.
Kartu su draugais, šeimos nariais ir bendradarbiais sudalyvaukite superherojų riedėjime po vakarinį Vilniaus miestą!
Be to, reginio metu rinksime greičiausią ir įspūdingiausią supercherojų!

Pirmasis šių metų masinis riedėjimas įvyks GEGUŽĖS 23 d. (ketvirtadienį), Vilniuje (startas nuo Sportland G20 parduotuvės, Gedimino pr. 20).

* 2019 metais numatyti 2 Night Skating Vilnius riedėjimai:
Gegužės 23 d. (dėl lietaus gali būti perkeltas į gegužės 30 d.)
Rugsėjo 22 d. (dėl lietaus gali būti perkeltas į rugsėjo 26 d.)

PROGRAMA:

18.00 - 19.45 - NIGHT Skaiting Vilnius riedučių diskoteka, dalyvių REGISTRACIJA į naktinį riedėjimą*

*Dalyviai susitinka prie Sportland palapinės, registracija, apšilimas su DJ Mamania

19.45 - Riedėjimo ŠVENTĖS ATIDARYMAS ir staigmenos;

20.00 - NIGHT Skaiting Vilnius riedėjimo STARTAS;

21.30 - NIGHT Skaiting Vilnius riedėjimo PABAIGA ir Sportland STAIGMENA dalyviams!


Riedėjimo trukmė: 1-1,5 val.

Vidutinis judėjimo greitis: 10-15 km\h

GEGUŽĖS 23 d. maršrutas:
Gedimino pr. 20 – Gedimino pr. – Jogailos g. – Pamėnkalnio g. – Jasinskio g. – Liubarto g. – Vytauto g. – Kraševskio g. – Kęstučio g. – Sėlių g. – Erelių g. – Narbuto g. – Konstitucijos pr. – Šeimyniškių g. – Olimpiečių g. – Žvejų g. – Kalvarijų g. – Goštauto g. – Gedimino pr. – Gedimino pr. 20

Renginio dalyviai bus lydimi saugos tarnybos EUROCASH1,UAB automobilių, dėl to galės jaustis saugiai ir užtikrintai.

Dalyvius vaišins ir mineralus grąžins Druskininkų natūralus mineralinis vanduo ,,Hermis"

Apie riedėjimą kalba Power Hit Radio

Rieda kartu Sveikas miestas, Nissan
Pradėk ruoštis su Riedėk.lt akademija ir SPORTLAND

Renginys dalyviams nemokamas.
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.
Vilniaus naktinis riedėjimas/ Night skating Vilnius/ 2019.05.23

Rieda miesto herojai!
Maršrutas
Vardas Pavardė *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Tel. *
Your answer
Dalyvio amžius *
Your answer
,,Vilniaus naktiniai riedėjimai” projekto taisyklės
1. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad žino, jog dalyvauja projekte, kuriame gali patirti sužalojimų, bei supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.
2. Dalyviai dalyvaudami projekte sutinka, kad video ir nuotraukų reportažai su dalyvio (dalyvių šeimos narių) atvaizdu (-ais) būtų naudojami projekto informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir projekto tiesioginės rinkodaros tikslais.
3. Už nepilnamečius (iki 18 m. amžiaus) dalyvius, jų sveikatos išsaugojimą važiavimo (žygio) metu, atsako kartu keliaujantys tėvai arba jų globėjai (pridedamas tėvų sutikimas, sutikimą pateikti renginio organizatoriams ,,Vilniaus naktiniai riedėjimai” projekto susitikimo centre registracijos metu prieš važiavimus.).
4. Dalyvis – tėvai, patvirtina, kad jie ir jų vaikai ar globotiniai, kurie jau važiuoja riedučiais savarankiškai, yra pakankamai treniruoti (moka važiuoti riedučiais ir žino važiavimo eismo taisykles).

5. Dalyvis patvirtina, kad jis ir jo vaikai ar globotiniai yra sveiki, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems įveikti distanciją šiame projekte vyksiančiuose žygiuose, važiavimuose. Dalyvis atsisako nuo bet kokių pretenzijų organizatoriams, susijusiomis su jo ir jų vaikų arglobotinių sveikatos ar gyvybės klausimais.
6. Dalyvis patvirtina, kad žino, jog trasa gali kirstis su keliais, kuriuose vyksta automobilių ir kitokių transporto priemonių eismas bei laikytis kelių eismo taisyklių.

7. Dalyvis pasižada, kad projekto metu vysiančiuose važiavimuose(žygiuose) jo ir jo vaikų/globotinių elgesys nesukels pavojaus kitų dalyvių ir organizatorių sveikatai ir nuosavybei bei gamtinei aplinkai.
8. Dalyvis prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais kelio įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu žygyje.

9. Vaikams iki 18 metų važiavimuose, žygiuose privalomi šalmai. Jei vaikas nedėvi jo, už tai atsako tėvai ar jo globėjai bet kokių traumų ar mirties atveju.
*
Required
Dėl sutikimo atnaujinimo (BDAR)
Mes norime siųsti tik Jums naudingus ir tikrai reikalingus naujienlaiškius. Kasdien įdedame daug darbo norėdami užtikrinti organišką bendradarbiavimą ir tinkamą naujienų, aktualios Jums informacijos srautą.
Atsižvelgiant į naujus ES asmens duomenų apsaugos reglamento reikalavimus, norime įsitikinti, ar Riedėk.lt ir Sveikasmiestas.lt siunčiami kvietimai dalyvauti renginiuose ir naujienlaiškiai apie naujas renginius, iniciatyvas, treniruotes, nemokamus renginius bei kita, su šia sritimi susijusi informacija, Jums vis dar naudinga.
Pagal reglamento taisykles, norint ir toliau prenumeruoti, gauti Riedėk.lt ir Sveikasmiestas.lt naujienlaiškius, būtinas pakartotinis gavėjo sutikimas.
Dalyvio (gavėjo) sutikimas toliau prenumeruoti Riedėk.lt ir Sveikasmiestas.lt naujienlaiškius (kveitimus į renginius): *
ES asmens duomenų apsaugos reglamentas
Bendras duomenų apsaugos reklamentas (BDAR), leidžiantis kiekvienam asmeniui labiau kontroliuoti savo duomenų naudojimą, įsigaliojo 2018 m. gegužės 25 d.

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugos reformą lietuvių kalba rasite čia:
https://vdai.lrv.lt/lt/asmens-duomenu-apsaugos-reforma/apie-asmens-duomenu-apsaugos-reforma

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service