Uwolnij swój głos - warsztaty
"Gdzie słyszysz śpiew, tam idź - tam dobre serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi - ci nigdy nie śpiewają". Johann Goethe

Nowy Rok już przywitany, ale czy masz już postanowienia? Karnet na siłkę, dieta-cud, kurs języka mongolskiego? A może by tak w myśl Goethego zadbać o swoje dobre serce i płynący z niego śpiew? W końcu cytując św. Augustyna ,,kto dobrze śpiewa dwa razy się modli". A żeby śpiewać dobrze potrzeba dużej świadomości swojego ciała i jego możliwości. Zapraszam zatem na warsztaty z elementami emisji głosu, na których to właśnie będziemy poznawać i zgłębiać tajniki sztuki wokalnej.
Krótko o mnie - jestem studentką Akademii Muzycznej na wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej. Na co dzień zdobywam wiedzę z zakresu prowadzenia zespołów wokalnych i instrumentalnych (wraz z metodyką emisji głosu) i bardzo chcę tę wiedzę przekazać dalej.

Kiedy? 20 stycznia, godz. 10.00-18.00 (przewidziana przerwa na wspólny obiad)*

Gdzie: SDA MOST, Stolarnia

Koszt: warsztaty są darmowe, koszt obiadu - wstępnie 17 zł (do ustalenia)

Prowadzenie: Melisa Bereżańska - studentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu na wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej

Pozostałych informacji wypatrujcie w mailu.

*31.01.2018 jest wspomnienie ks.Bosko i związana z tym dniem oprawa Mszy Świętej zdeterminowana ilością osób, które zadeklarują swoją obecność (wykorzystamy materiał z warsztatów)

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Głos: *
Instrument (opcja dla instrumentalistów):
Your answer
Mogę śpiewać na Mszy 31.01.2018r. ( wspomnienie ks.Bosko): *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service