Опитування журналістів та журналісток щодо співпраці із судами
Шановні колеги та колежанки,
дякуємо, що вирішили внести свій внесок у покращення взаємодії медіа та судів!

Очікується, що заповнення опитувальника займе не більше 30 хвилин.
Звертаємо вашу увагу на те, що інформація про учасників опитування буде використовуватись лише з метою ідентифікації категорії ЗМІ, які пройшли опитування і можливого уточнення інформації по анкеті. Ваші відповіді є цілком анонімними, тож просимо бути щирими. Ваша відвертість щодо труднощів, з якими ви, можливо, зіштовхуєтесь у професійній діяльності допоможе вирішити їх у майбутньому системними змінами.

Заповнюючи даний опитувальник, ви надаєте згоду та дозволяєте здійснювати обробку ваших персональних даних (ім'я, мобільний телефон, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою, пов'язаною із діяльністю ГО «Вектор прав людини».

Опитування проводиться для реалізації проекту «Відкритість судів для ЗМІ та громадськості як запорука верховенства права» ГО «Вектор прав людини» за підтримки програми МАТРА від Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Інформаційна підтримка - ГО “Центр інформації про права людини” та ГО “Медійна ініціатива за права людини”.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service