Пріоритети 2018-2019 Європейський молодіжний фонд. Пілотні активності
Національна молодіжна рада України запрошує молодіжні організації України долучитися до напрацювання пріоритетів для пілотних активностей Європейського молодіжного фонду на 2018-2019 рр.

Кінцевий термін подачі пропозицій 20 вересня 12:00

Європейський Молодіжний Фонд (EYF) підтримує пілотні проекти, на які можуть подаватися регіональні мережі, національні та місцеві молодіжні НУО та реалізувати проекти на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Пілотні активності - це "втручання": проблеми, на які потрібно реагувати вже зараз, проблеми ,з якими стикаються молоді люди в суспільстві (головним чином на місцевому або регіональному рівнях). Пілотна діяльність спрямована на конкретне соціальне завдання, пов'язане з локальним контекстом, в якому воно відбувається.

Для 2017 року пріоритетами пілотних активностей Фонду були:

1) створення інклюзивних та мирних товариств

2) Боротьба з екстремізмом та радикалізмом

Пріоритети на 2018 рік для пілотних заходів визначаються Спільною радою з питань молоді на її наступному засіданні в жовтні 2017 року. Ці пріоритети повинні відповідати загальним пріоритетам молодіжного сектора Ради Європи на 2018/2019 роки (див. Веб-сайт ЄМФ http://www.coe.int/en/web/european-youth-foundation/council-of-europe-priorities).

ПІБ *
Your answer
E-mail *
Your answer
Тел. *
Your answer
Назва організації,яку представляєте *
Your answer
Пріоритет №1 *
Your answer
Чому? (коротко пояснити) *
Your answer
Пріоритет №2 *
Your answer
Чому? (коротко пояснити) *
Your answer
Інше
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms