Registrace:  KÁVA/KOBALT: Workshop podglazurové dekorace porcelánu // tvůrčí workshop
18. listopadu / 14:00 - 16:00 / Carolina (Přízemí, Konvikt) / Dizajntrh Plus v rámci podzimního Dizajntrhu (18. - 20. 11.2022)

lektorka: Vendula Janíková

Účastníci se dozvědí jaké dekorace je možné na porcelán použít, jaké jsou jejich možnosti a úskalí a vytvoří vlastní dekoraci na dva porcelánové kalíšky. Vyzkouší si techniku dekorace bublinování kobaltem, které je možné doplnit další malbou nebo proškrabáváním. Nakonec si své kalíšky naglazují průhlednou glazurou.

Minimální věk účastníků je 18 let.

Vendula Janíková se prací s keramikou zabývá už od studia na Střední umělecké škole v Ostravě, která jí dala zejména technologický základ při práci s materiálem a přístupem k němu. Později své výtvarné sklony rozvíjela především na Olomoucké Univerzitě Palackého na Katedře výtvarné výchovy, kde od letošního roku také vede ateliér šperku. Je také spolumajitelkou olomouckého obchodu FLOP shop a tvoří pod vlastní značkou Atropa porcelán, při které vede také kurzy práce s porcelánem. 

kapacita: max 12 lidí, nutná rezervace předem (do 15. listopadu.) na vendula.kruparova@seznam.cz


Cena: 600 Kč za osobu (cena se platí na místě a zahrnuje veškerý materiál a výpaly, hotové kalíšky budou k vyzvednutí začátkem prosince v prodejně FLOP shop, Ztracená 25, více informací podá lektorka na workshopu).


místo konání: Carolina, přízemí, Konvikt 

v případě dotazů pište na vendula.kruparova@seznam.cz
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
telefonní číslo *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Dizajntrh. Report Abuse