Para-buch! Książka w ruch! Jak wprowadzać dzieci w świat nauki i dziedzin STEM, 17-19.11, online
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu podsumowującym projekt "Para-buch! Książka w ruch!", które odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2020 r. online. W programie prezentacje, spotkania, dobre praktyki z kraju i z zagranicy i mnóstwo inspiracji!
Email *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej się *
Pracuję w: *
Jestem z... (miasto, miejscowość): *
Województwo (proszę wybrać z listy) *
Pracuję w bibliotece, która bierze udział w projekcie "Para-buch! Książka w ruch!" *
Adres e-mail osoby zgłaszającej się *
Nr telefonu do kontaktu *
DZIEŃ PIERWSZY: 17.11.2020
Wybieram sesję (można wybrać więcej niż jedną sesję): *
Required
DZIEŃ DRUGI: 18.11.2020
Wybieram sesję (można wybrać więcej niż jedną sesję): *
Required
Chcę wziąć udział w warsztacie majsterkowania z Mariolą Fik, godz. 12:30-14:00 *
Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. O przyjęciu na warsztat poinformujemy drogą mailową.
DZIEŃ TRZECI: 19.11.2020
Wybieram sesję (można wybrać więcej niż jedną sesję): *
Required
Dane osobowe
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że: Administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym Formularzu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI) z siedzibą w Warszawie (00-359), przy ul. Kopernika 17. Dane przetwarzane będą w celach związanych z naborem zgłoszeń na wydarzenie online "Para-buch! Książka w ruch! Jak wprowadzić dzieci w świat nauki i dziedzin STEM?" organizowane w ramach projektu "Para-buch! Książka w ruch!". Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Administrator, ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie danych jest niezbędne do przesłania zgłoszenia na warsztat w ramach projektu "Para-buch! Książka w ruch!". Administrator informuje, że odpowiedzi na pytania ankietowe zbiera za pomocą Formularza Google. Uzyskane w ten sposób dane osobowe zostaną niezwłocznie zapisane, a następnie przechowywane (przez okres trzech tygodni od dnia ich pozyskania) na dysku Administratora. Formularz zostanie trwale usunięty. Zapewni to Państwa danym odpowiedni poziom bezpieczeństwa. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of FRSI. Report Abuse