Meditační víkend v Klášteře Broumov
Přihláška na meditační víkend
19.-21.4. 2024  

Seminář probíhá v národní kulturní památce Klášter Broumov.

Čas v tichu kláštera je skvělou příležitostí, jak se v životě zastavit a mít čas jen pro sebe. Načerpat síly vám pomůže nejen unikátní a klidné prostředí, ale zejména společné meditace. Během víkendu zazní mnoho praktických informací o meditaci a její praxi, benefitech a psychologických aspektech meditace. Prostor bude i na individuální rozhovory. 

Program bude koncipován intenzivněji, a tak je vhodný k prohloubení meditační praxe, nicméně zveme také motivované začátečníky, kteří budou do meditace uvedeni. Ubytování bude v renovovaných mnišských celách. 

Víkendem provází Vladimír Volráb, učitel meditace WCCM.

CENA SEMINÁŘE: 4 780 Kč včetně DPH pro samostatné ubytování. Pro dvě osoby na dvoulůžkovém pokoji je cena 4 080 Kč včetně DPH. 

Cena je včetně prohlídky broumovského kláštera a výletu do Broumovských stěn.

P. S. Veškeré dotazy pište na ma@klasterbroumov.cz

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Chcete-li nahlédnout do zrekonstruovaných mnišských cel, kde budete bydlet, či zjistit, co vše je v klášteře k vidění, nahlédněte na webové stránky: www.klasterbroumov.cz
Captionless Image
Jméno *
Příjmení *
Jaký pokoj?
Clear selection
Platba *
Fakturační údaje
Chcete nám něco vzkázat?
Zpracování osobních údajů - GDPR dovětek: Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail) zpracovává Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o.p.s. pro účely meditačního semináře. Pokud souhlasíte, zaškrtněte prosím. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Post Bellum o. p. s.. Report Abuse