Dotazník pro zájemce o novou ScioŠkolu - České Budějovice
Vážení rodiče,
společnost Scio zvažuje založení dalších ScioŠkol v září 2019. Jednou z lokalit, kde se taková možnost nabízí, pokud by k tomu byly splněny všechny předpoklady, jsou také České Budějovice. Rádi bychom prostřednictvím tohoto nezávazného dotazníku získali více informací od Vás rodičů. Jeho vyplněním nám velmi pomůžete při dalším plánování.

ScioŠkoly mají vždy v prvním roce kolem 50 dětí od 1. do 6. třídy. Konečná kapacita školy pak je 140 - 150 dětí od 1. do 9. třídy (zhruba ve 4. roce fungování školy).

Více o situaci v Českých Budějovicích se dozvíte ve facebookové skupině "Rodiče pro ScioŠkolu v Českých Budějovicích". Tam se můžete propojit také s ostatními rodiči, kteří se zajímají o alternativní formy vzdělávání svých dětí.

Více o našich školách najdete na www.scioskoly.cz a na FB stránce "ScioŠkoly".

Myslíte si, že je ve Vašem městě dostatečná nabídka alternativních základních škol?
Chtěli byste své děti dát do ScioŠkoly?
Odkud jste?
V jakém ročníku bude Vaše dítě ve školním roce 2019/20? (máte-li více dětí, které by navštěvovaly ScioŠkolu, uveďte jen to nejstarší)
Naše školné vyplývá z nákladů na provoz školy (nejvíce z nájemného). Nejnižší možné školné v návaznosti na pronájem budovy je 5500 Kč/měsíc. Může být ale i vyšší. Jaká maximální měsíční výše školného je pro Vás přijatelná? *
Chcete nám něco vzkázat?
Your answer
Pokud nám napíšete email, budeme Vás informovat o vzniku ScioŠkoly ve vašem městě.
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Souhlasím se zasíláním informací o aktivitách týkajících se vzdělávání *
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service