Курс вебінарів "Google для бізнесу"
Громадська спілка Інститут Місцевої Демократії «Відкрите суспільство» запрошує жінок взяти участь в курсі вебінарів по додаткам від Google, які допоможуть розуміти та знаходити клієнтів для Вашого бізнесу. В рамках курсу будуть розглянуті наступні додатки: Google Мій Бізнес, Google Alerts, Google AdWords, Google Keyword Planner, Google Analytics, Google Trends, та здійснено огляд G Suite.

Курс спрямовано на посилення цифрових навичок для ведення бізнесу, збільшення можливостей до модернізації бізнес процесів та зменшення негативного впливу пандемії COVID-19.

Увага! Для участі в курсі вебінарів потенційним учасницям необхідно заповнити реєстраційну анкету до 4 серпня 2020 року!

Вебінари будуть проводитись в період з 17 серпня по 2 вересня через додаток Zoom.

Участь в курсі вебінарів є безоплатною.

Програма курсу: shorturl.at/bnoJ4

Кінцева дата подання реєстраційних анкет: 4 серпня 2020 (включно). Всі зареєстровані учасниці отримають підтвердження про реєстрацію на власні електронні скриньки.

Проєкт реалізується завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» за підтримки Європейського Союзу.
Ваше ім’я та прізвище *
Ваше місто / область *
Контактна електронна адреса: *
Номер телефону: *
Напрямок бізнесу: *
Чи маєте Ви досвід роботи з Google Мій Бізнес? *
З якими сервісами від Google Ви маєте досвід роботи? *
Що Вам цікаво дізнатись по роботі з сервісами Google для бізнесу?
Чи підтверджуєте Ви участь у двохгодинних вебінарах в період з 17 серпня по 17 вересня 2020 за допомогою сервісу Zoom? *
ГС ІМД "Відкрите суспільство" обіцяє поважати Вашу конфіденційність. Управління даними, які ми збираємо та зберігаємо, здійснюється відповідно до Директиви ЄС 95/46/ЄК та Рамкового рішення 2008/977/JHA. Ми не будемо розголошувати чи передавати будь-кому надані Вами персональні дані без Вашої згоди. Ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних? *
Дякуємо за Ваші відповіді!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy