Formulari për regjistrim - Neting School
Formulari për regjistrim për kurset në Neting School
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emri dhe mbiemri
Captionless Image
Adresa
Telefoni
Email:
Gjinia:
Clear selection
Datelindja
MM
/
DD
/
YYYY
Shkolla / Vendi i punës
Koha që parapëlqeni për kurs
Kurset të gjuhëve:
Niveli A1
Niveli A2
Niveli B1
Niveli B2
Niveli C1
Niveli C2
Anglisht
Gjermanisht
Italisht
Maqedonisht
Shqip
Clear selection
Trajnime tjera
Koment / Pyetje / Sugjerim ejt
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Neting School.