Nezmeškejte začátek workcampové sezóny 2020!
Databázi workcampů naplníme všemi projekty 9. března 2020. Půjde o výjimečnou sezonu, protože to bude právě 100 let od prvního workcampu ve francouzském Verdunu. A ideální oslavou workcampů je právě účast na workcampu. Chceš dostat připomenutí o startu sezony, informace o livestreamu nebo datum infosetkání? Vyplň krátký dotazník.

Pokud máš jakýkoli dotaz, neváhej se nám ozvat na workcamp@inexsda.cz nebo využij právě infosetkání a livestreamu.
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Město *
Každoročně pořádáme informační setkání pro nové dobrovolníky a zájemce o vedení workcampů v Praze, Hradci Králové či Ostravě. Dej nám vědět, odkud jsi a my ti zašleme pozvánku v případě, že se setkání bude konat ve tvém městě.
Your answer
Věk *
Většina workcampů je otevřená dobrovolníkům od 18 let, ale každoročně máme v nabídce i workcampy pro mladší dobrovolníky (14-17 let).
Your answer
Zajímám se o *
Required
Mám zájem o účast na informačním setkání pro nové dobrovolníky (probíhá většinou v Praze) *
Nejsi si jistý/jistá, co musíš udělat pro to, abys mohl/a vyjet na workcamp? Chceš vědět jak to na workcampu funguje? Vše potřebné se dozvíš na informačním setkání: https://bit.ly/2Oq0cJk.
Mám zájem o livestream, během kterého bych se mohl/a dozvědět o workcampech vše potřebné. *
Protože víme, že ne všichni zájemci o workcampy mají možnost potkat se s námi na informačním setkání v Praze nebo v jiném městě, rádi bychom proto připravili livestream. Dejte nám vědět, zda byste se připojili :)
Chci odebírat měsíční newsletter INEX-SDA *
Vyplněním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři pro účely informování o aktivitách INEX-SDA v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy