Dotazník pre záujemcov o zápis do prvého ročníka Súkromnej základnej školy waldorfskej v Bratislave pre školský rok 2019/2020
Vyplnením tohto dotazníka Vás a Vaše dieťa zaradíme do databázy záujemcov o zapísanie dieťaťa do prvého ročníka v školskom roku 2019/2020. V marci 2019 Vám zašleme pozvánku s možnosťou výberu dátumu na stretnutie kvôli zisťovaniu školskej pripravenosti pre waldorfskú školu, ktoré sa uskutoční v mesiaci apríl 2019.
Vyplnením a odoslaním tohto formulára dávate súhlas Súkromnej základnej škole waldorfskej v Bratislave so spracovaním uvedených osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. pre účely prípravy a zápisu dieťaťa do prvého ročníka v školskom roku 2019/2020.
Ďalšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na http://www.waldorfskaskola.sk/menu/ochrana-osobnych-udajov. Čestne vyhlasujete, že so zápisom dieťaťa do Súkromnej základnej školy waldorfskej v Bratislave, súhlasia obaja rodičia. Zmluvu o štúdiu podpisujú obaja rodičia, inak nie je možné prijatie dieťaťa.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of iwaldorf.sk. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms