Formularz zgłoszenia na certyfikowane webinaria organizowane przez Fundację "Mutyzm Wybiórczy - Reaktywacja"

Tutaj możesz dokonać rejestracji na szkolenie online (webinarium). Prosimy o staranne wypełnienie wymaganych pól. . Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca na szkolenie. Aby dokonać rezerwacji konieczne jest opłacenie udziału.

Fundacja "Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja" zaprasza na czwartą serię webinariów z Anią Strzelecką
Cena 45zł za pojedyncze webinarium

Czas trwania: 20.00-22.15 (3h dydaktyczne)

Zniżki dla podopiecznych Fundacji.

Przypominamy o konieczności rejestracji w pokoju (patrz niżej) i logowanie się na spotkanie przynajmniej 15 minut przed nim, czyli o 19.45.

www.mutyzm-wybiorczy.org.pl

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon *
Your answer
Adres email: *
Your answer
Kim jesteś *
Required
W których spotkaniach chcesz brać udział? *
Required
Faktura *
Dane do faktury:
Podaj wszystkie dane jakie mają się znaleźć na fakturze. Zmiana danych na fakturze nie będzie możliwa po wysłaniu formularza. Jeśli nie jesteś pewien wpisz "podam później"
Your answer
Uwagi:
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację "Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja" w celu: dokonania zgłoszenia na szkolenie; organizacji uczestnictwa w szkoleniu, przygotowania certyfikatu oraz realizacji czynności rozliczeniowych. Zgoda dotyczy danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: imię i nazwisko, adres e-mail oraz danych do faktury. *
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Potwierdzenie rejestracji oraz numer konta do wpłaty otrzymacie drogą mailową. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia i zwrotu należności w przypadku nie uzbierania się grupy.
Do zobaczenia!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja.