LIELDIENU JAMPADRACIS 

Pasākuma laikā dažādu pašpārvalžu jauniešiem būs lieliska iespēja neformālā vidē kopīgi diskutēt un dalīties savos panākumos. “Lieldienu jampadracis” nebūs tikai parasta tikšanās vai mācības, tā būs unikāla iespēja, kuras laikā jaunieši kļūs saliedētāki un  varēs iepazīt viens otru tuvāk piedaloties dažādās aktivitātēs, kopīgi atzīmējot Lieldienas. Pasākuma mērķis ir veicināt  jauniešu savstarpējo sadarbību, veidot pozitīvas attiecības starp dažādu pašpārvalžu jauniešiem un piedāvāt iespēju kopīgi pavadīt laiku.

Pašpārvalde piesakoties pasākumam reģistrē 3 dalībniekus, un atgādinām, ka pasākumu apmeklējums ir kritērijs gada pašpārvalde balvas iegūšanai.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pārstāvētā izglītības iestāde *
Dalībnieku skaits pasākumā (2 - 4 dalībnieki) *
Dalībnieku info (vārds un uzvārds) *
Kontakttālrunis
*
→ ‼️ 👀
Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Liepājas Skolēnu domes Instagram.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Liepājas Skolēnu domes Instagram.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy